Za nami ostatnia kolejka spotkań dla większości drużyn młodzieżowych Józefovii.

Zespoły młodzieżowe: 

2008 A – Awans do II ligi !!!. Kolejną drużyną oprócz rocznika 2006, która wywalczyła awans do wyższej klasy rozgrywkowej jest zespół 2008 A prowadzony przez Łukasza Poszalskiego. W ostatniej kolejce spotkań chłopcy wysoko wygrali z Nadstalem Krzaki Czaplinkowskie 7:1 tym samym zapewniając sobie udział w wyższej klasie rozgrywkowej.

Serdecznie gratulacje trenerowi Łukaszowi, zawodnikom,

kierownikowi Czarkowi i wszystkim rodzicom Rocznika 2008 A

Galeria zdjęć rocznika dostępna pod linkiem:
https://www.dropbox.com/sh/eg2iegvtyid0hf5/AAAzF9cCS5Kf9jgx1jj6s8R6a?dl=0

 

2005 A – w ostatniej kolejce drużyna Doriana Citkowskiego mimo porażki ze Zwarem całą rundę musi uznać za bardzo udaną. Zespół zajął drugie miejsce tuż za liderem – Drukarzem i pozostawił w pokonanym polu takie drużyny jak Wilgę Garwolin, Kosę Konstancin, MKS Piaseczno i Zwar Międzylesie.

2005 B – zespół Wiktora Wójcickiego po wywalczonym awansie niestety nie zdołał utrzymać się w IV lidze. W decydującym spotkaniu przegrał na wyjeździe z SF Warszawa. Podczas całej rundy drużyna borykała się z kontuzjami dlatego zimowy okres przygotowawczy powinien przynieść dużą jakość w spotkaniach rundy wiosennej.

2005 C – trzecia drużyna rocznika 2005 w meczu z AP Radość pożegnała swojego trenera Sergieja. W całej rundzie zespół prezentował się bardzo przyzwoicie będąc trudnym rywalem dla najlepszych. W pamięci wszystkich pozostanie pewne wyjazdowe zwycięstwo z Vulcanem 3:0.

2006 –  Jak na lidera przystało zespół Marka Rowickiego wygrał w ostatnim meczu z niewygodnym dla siebie rywalem z Żabieńca 3:1. Po okresie przygotowawczym czekamy na równie dobrą jakość w gronie II ligowców.

2007 A – tym razem drużyna Patryka Olszańskiego musiała uznać wyższość swoich rywali z Reguta. Mimo porażki drużyna zajęła wysokie drugie miejsce w II lidze i  całą rundę musi uznać za udaną.

2009 – Z bardzo dobrej strony pokazała się zespół Mateusza Szymańskiego, który w ostatniej kolejce wysoko wygrał z AP Marcovią Marki.

Józa_podziękowanie_4.11małe

2001 – Nasz ekstraligowy zespół w walce o utrzymanie zdołał jedynie zremisować z Radomiakiem Radom. Liczymy dobrą postawę i punkty w ostatnim meczu tej rundy.

2003 – Drużyna trenera Łukasza Rychlicy wygrała z SF Warszawa 3:1 i po dobrej rundzie jest w czołówce ligowej tabeli.

 

Seniorzy :

I Drużyna seniorów w przedostatniej kolejce wysoko wygrała z Błekitnymi Korytów i zajmuje trzecie miejsce w LO. W ostatniej kolejce 11.11.2017r. zespół Damiana Politańskiego zmierzy się z liderem z Ursynowa.

Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy!

II Drużyna występująca w A-klasie w derbach powiatu zremisowała z OKS-em 0:0

Wszystkich sympatyków Józefovii zapraszamy na ostatnią kolejkę spotkań 11.11.2017r. oraz dzień później na Turniej Ligi Mistrzów Rodziców podczas, którego przewidziano szereg atrakcji dla wszystkich.