DSC_2722Jechaliśmy do Mińska z mieszanymi uczuciami. Zespół z Mińska wyraźnie podniósł swoje umiejętności co potwierdził mecz z Chojniakiem Wieniawa – debiutantem w lidze wojewódzkiej.

Pełna mobilizacja „naszych” podczas meczu przyniosła efekty w postaci prowadzenia po pierwszej połowie 3:0 naszej drużyny.

W przerwie trener dokonał kilku zmian (w końcu trzeba szanować siły) – co ważne obraz gry dał wiele do zadowolenia rodzicom-kibicom naszej Józy. Chłopcy rozgrywali piłkę spokojnie. Raz po raz sunęły ataki na bramkę przeciwników co w końcowym rezultacie oznaczało wynik 7:0 dla Józy.

DSC_2740

Mecz był pod kontrolą naszej drużyny – choć należy zaznaczyć, że chłopcy z Mińska próbowali sił ale nasza druga linia i obrona skutecznie likwidowały akcje przeciwników.

Na listę strzelców wpisali się : 4 min / Ciastek/ as. Banan, 28 min/ Ciastek/ as. Filipson, 33 min/ Banan/as. Filipson, 44 min/ Karol – karny, 49 min / Filipson/as. Uzi, 58 min/ Malina / bez asysty, 63 min/ Filipson/as. Banan.

Cała drużyna z trenerem zasłużyła na słowa pochwały. Poniżej trzy bramki uchwycone okiem aparatu.

DSC_2712DSC_2695DSC_2723

Tego dnia po meczu podziękowaliśmy dotychczasowemu Kierownikowi drużyny Arturowi Wilkowi.

Koszulka i kubek nie są w stanie oddać słów wdzięczności za włożony wysiłek Artura.

Artur wielkie dzięki za pracę i trud. Zawiesiłeś poprzeczkę wysoko.