DSC_3038Mimo że to już końcówka września to tego dnia mieliśmy super pogodę. Nasi chłopcy wkomponowali się w ten dzień i postarali się swoją postawą by humory nam dopisywały. Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się od ataków naszej Józy na bramkę przeciwnika, już dwie pierwsze sytuacje mogły zamienić się na bramki. Długo jednak nie musieliśmy czekać, gdyż w 7 minucie bramkarz gospodarzy zapoznał się z piłką wyjmując ją z siatki po strzale Filipsona z podania Karola. Po kolejnych 5 minutach Karol po rzucie rożnym wykonywanym przez Iwo podwyższył wynik na 2:0. Na kolejną bramkę czekaliśmy kwadrans  a strzelcem po podaniu Karola był tym razem Banan. Pierwsza połową upłynęła pod znakiem dominacji całkowitej na boisku.

DSC_3125Gdyby wpadło to co powinno wpaść wynik mógł być dwa razy bardziej okazały. Chłopcy chyba mieli w głowach to rzeczywiście przeważają w każdym elemencie gry, gdyż już w pierwszej minucie drugiej połowy Banan podwyższył po kolejnym stałym fragmencie gry wykonywanym przez Santiego na 4:0. Po kolejnych 5 minutach Filipson zamienił podanie Rowika na bramkę i było już 5:0.

W tym czasie nastąpiło szereg zmian w składzie – trener dał pograć rezerwowym zawodnikom – co ważne obraz gry wiele się nie zmienił i nadal dominowaliśmy na boisku. To ważne, że każdy zawodnik to wartość w naszej drużynie. Jak każdemu jednak i nam zdarzają się błędy i niefrasobliwość obrońców została wykorzystana przez przeciwnika, który w 71 minucie strzelił honorową bramkę mimo bardzo dobrej postawy naszego bramkarza Igora – na dobitkę jednak nie miał już wpływu.

Ten strzał obudził sportową złość w naszej drużynie, która na koniec meczu przeprowadziła akcję i podanie Szymona na bramkę zamienił Rowik. Za chwilę sędzia gwizdnął po raz ostatni – wynik 6:1 dla Józy możemy uznać za najmniejszy wymiar kary dla przeciwnika.

DSC_3035Bramki:

7 min. Filipson asysta Karol; 12 min. Karol asysta Iwo; 27 min. Banan asysta Karol; 36 min. Banan asysta Santi; 40 min. Filipson asysta Rowik; 72 min. Rowik asysta Szymon

Zmiany: 36 min. Budyń za Alberta,  36 min Piotrek za Uziego, 45 min. Mentos za Banana, 49 min. Patryk za Malinę, 53 min. Igor za Huberta, 53 min. Kaszti za Santiego, 60 min. Gepard za Karola.

DSC_3037 DSC_3038 DSC_3041 DSC_3051 DSC_3054 DSC_3065 DSC_3066 DSC_3075 DSC_3077 DSC_3087 DSC_3093 DSC_3095 DSC_3105 DSC_3113 DSC_3128 DSC_3131 DSC_3143 DSC_3147