IMG_1377Dzisiejszy dzień był pod względem treningowym najcięższym dniem ze wszystkich. Ale zacznijmy od początku.

Ze względu na lepsza regenerację i samopoczucie chłopaków odpuściliśmy poranny rozruch kosztem dłuższego snu i w połączeniu z luźniejszym wczorajszym dniem zgodnie z planem przyniosło to zamierzone efekty. Po śniadaniu ruszyliśmy na siłownie na której przy małych ciężarach skupiliśmy się przede wszystkim na odpowiedniej technice wykonywania konkretnego ćwiczenia aby w późniejszym czasie przy większych obciążeniach chłopaki obciążali odpowiednie obszary swojego ciała. Po siłowni ruszyliśmy na boisko gdzie czekał nas pierwszy z dwóch ciężkich treningów. Przy odpowiedniej motywacji zarówno zewnętrznej (ze strony kadry trenerskiej i innych zawodników) jak i wewnętrznej każdy pracował ile tylko miał siły w nogach i płucach. Po treningu zjedliśmy obiad po którym była dłuższa chwila na regenerację. Późnym popołudniem ruszyliśmy na drugi trening i od razu niespodzianka, gdyż przywitała nas zima. Ale jako ze  dla sportowców  pogoda na trening jest zawsze nie przestraszyło nas to i zrealizowaliśmy kolejny ciężki trening. Aż miło było popatrzeć jak chłopaki sami się motywują i mimo trudnych warunków starają się realizować założenia treningowe. Każdy bez wyjątku ten dzień przepracował na 200% a każdy zawodnik podczas wszystkich jednostek treningowych przebiegł dziś około 11 kilometrów czyli tyle ile Robert Lewandowski przebiega w ciągu jednego meczu piłkarskiego, i takie też było założenie, wiec jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Po kolacji wspólnie oglądaliśmy na projektorze film (oczywiście z odpowiednim przesłaniem).

Mimo ze być może u niektórych trudy treningowe dają się we znaki to humory dalej dopisują i każdy z niecierpliwością czeka na kolejny dzień pełny nowych wyzwań.

Pozdrawiamy JÓZA 2001
Fotki

IMG_1391IMG_1394IMG_1389cIMG_1392IMG_1387IMG_1390  IMG_1380 IMG_1381 IMG_1382 IMG_1377 IMG_1375IMG_1378 IMG_1373IMG_1374 IMG_1372