IX kolejka spotkań Drużyny 2005 A

W miniony piątek nasza Drużyna 2005 A w ramach 9 kolejki spotkań rozegrała mecz ligowy z UKS Żagle Warszawa. Nasz zaprzyjaźniony rywal po porażce w pierwszym meczu 1:7 liczył na udany rewanż. Przygotowania do piątkowego spotkania rywale rozpoczęli już w środę podczas naszego meczu z Nadstalem. Trener Żagli pojawił się bowiem na spotkaniu z Nadstalem tuż po rozpoczęciu spotkania. Z ostatniego rzędu naszych trybun skrupulatnie notował ustawienie naszego zespołu, a także sposób gry kluczowych zawodników. W czwartek na przedmeczowej odprawie skrupulatnie omówił z chłopcami z Żagli mocne i słabsze strony Józefovii.

Analiza trenera oraz bardzo dobra dyspozycja całej drużyny Żagli przyniosły zakładany rezultat. Zaskoczeniem było również to, że część z chłopców zmieniła nr koszulek. Dlatego ciężko było nam dostrzec wyróżniającego się w poprzednich naszych spotkaniach zawodnika z nr 22. Tym razem ku zaskoczeniu nas wszystkich wystąpił on z nr 11.

Słowa uznania za doskonały mecz należą się całej drużynie Żagli. Znakomicie rozpracowali swojego rywala. Przez pierwsze dwie kwarty cofnięci na swoje pole karne udanie bronili się i powstrzymywali akcje Józefovii. W II połowie przystąpili do bardziej otwartej gry co szybko przyniosło rezultat. Wygrana pozwoliła gościom utrzymać się w III lidze.

Ostatnią bramkę po pięknym uderzeniu zdobył gracz meczu – oczywiście zawodnik z nr … 11

Drużynie Żagli oraz ich trenerowi serdecznie gratulujemy!!!

Następnego dnia w sobotę OKS przegrali z Orłami Halinów 4:10. Remis w tym spotkaniu dawał naszym chłopcom awans… co się jednak odwlecze to… ?

Wyniki IX kolejki:

III liga okręgowa E1 ORLIK grupa 2 (RW)

Data Gospodarze Goście Wyniki
Czerwiec 12, 2016 lesznowolaFC LESZNOWOLA KS NadstalKS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 – 4
Czerwiec 11, 2016 oksOKS Start Otwock indeksSRT MŁODE ORŁY HALINÓW 4 – 10
Czerwiec 10, 2016 logotrnspMLKS Józefovia pobrane (2)UKS Żagle Warszawa 2 – 4

Tabela – III liga okręgowa E1 ORLIK grupa 2 (RW)