Liderzy frekwencji – rozstrzygnięcie konkursu

 

Wraz z rozpoczęciem rundy wiosennej trenerzy rocznika 2005 A i 2005 B prowadzili konkurs „Liderzy frekwencji”.

Jednym z przyjętych przez trenerów standardów było dbanie o jak największą frekwencję i zaangażowanie podczas treningów Rocznika 2005.

Wysoka frekwencja na treningach była jednym z kluczowych czynników w rozwoju umiejętności piłkarskich oraz samodyscyplinie i pasji z jaką zawodnicy podchodzili do swoich obowiązków. Trenerzy na tej podstawie z nielicznymi wyjątkami powoływali kadrę na mecze ligowe.

Kto okazał się zwycięzcą..?

Przez 4 miesiące do maja włącznie liderem rankingu był Ignacy. Jednak kontuzja odniesiona podczas czerwcowych zawodów lekkoatletycznych obniżyła jego wynik. Na uwagę zasługuje również fakt, że Ignacy został v-ce królem strzelców rundy wiosennej.

Ludwik rozpoczął konkurs od nieobecności wynikającej z choroby, ale w dalszych miesiącach regularnie uczestniczył w treningach.

Największą regularnością oraz nieobecnością spowodowaną chorobą jedynie podczas 2 treningów wykazał się Karol, który ostatecznie wygrał cały konkurs.

Na szczególne słowa wyróżnienia zasługują wszyscy, którzy zanotowali ponad 80% frekwencję, a także pozostali, którzy z uwagi na choroby i kontuzje nie mogli uczestniczyć w zajęciach.

Gratulujemy wszystkim!!!

 

Ostatecznie podium przedstawia się następująco:

I miejsce : Karol – frekwencja 95% . Nagroda sprzęt sportowy oraz dyplom.

Karol Gnieździło

II miejsce : Ignacy – frekwencja 92%. Nagroda książka oraz dyplom.

Ignacy Ognicha

III miejsce :  Ludwik – frekwencja 89,5 % . Nagroda książka oraz dyplom.

Ludwik Moraczyński

Nagrody dla zwycięzców oraz wszystkich zawodników Rocznika 2005 ufundował kierownik Drużyny. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas obozu sportowego w Krasnobrodzie.

 

W załączeniu plik zawierający zestawienie wszystkich zawodników 2005 A biorących udział w treningach w okresie marzec ? czerwiec 2016:

Zestawienie dostępne w pliku:

Frekwencja_2005A

 

W związku z rozpoczętymi wakacjami wszystkim naszym zawodnikom, Rodzicom i bliskim życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, miłych i niezapomnianych chwil z każdego miejsca w Polsce i zagranicą!

Do zobaczenia na pierwszym treningu – 25.07.2016r.

 

 

 

Autor: Kresy