Zdecydowane zwycięstwo w meczu z UKS Żagle.

W sobotni poranek nasza drużyna 2005 A rozegrała wyjazdowe spotkanie z UKS Żagle. Mimo wielu obaw, które mieliśmy przed tym meczem nasi chłopcy odnieśli zdecydowaną wygraną 7:1

Wyniki kolejnych kwart:

I kwarta    – 3:1 Bramki: 2x Kuba Oskędra , 1x samobójcza. Kwarta w której trzema indywidualnymi akcjami popisał się Kuba Oskędra w wyniku, których strzelił 2 bramki oraz doprowadził do popełnienia błędu przez przeciwnika i strzelenia bramki samobójczej.

II kwarta   – 0:0. Kwarta w której podobnie jak w całym meczu doskonałymi paradami popisywał się nasz bramkarz Franek Matyszkiewicz.

III kwarta  – 1:0 Bramka: 1x Ignacy Ognicha. Bramka po indywidualnej akcji Ignacego. Kilka nie wykorzystanych 100% sytuacji.

IV kwarta  – 3:0 Bramki: 1x Karol Gnieździło, 1x Ignacy Ognicha, 1x Kuba Oskędra. Zdecydowana przewaga naszego zespołu. Wiele składnych akcji, z których potrafiliśmy strzelić 3 gole.

UKS Żagle Warszawa vs MLKS Józefovia 1:7