Dwie przegrane na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek.

2005 C

2005 C VI liga okręgowa D1 Młodzik grupa 5 (RJ)

20171001_110359

Pierwsza październikowa niedziela rozpoczęła się od dwóch porażek drużyny 2005B oraz 2005C. W rozegranym w Falenicy meczu zespół 2005C kierowany przez trenera Siergieja niecodziennych okolicznościach doznał porażki 3:4 z drużyną AP Radość.

Spotkanie rozpoczęło się od zaciętej walki o środek pola boiska. W kilku dogodnych sytuacjach stworzonych przez Radość z bardzo dobrej strony pokazał się nasz bramkarz Karol. Po okresie przewagi gospodarzy nasi piłkarze doszli do głosu tworząc kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych.

W pierwszej z nich Franek wychodząc sam na sam ciągnięty za koszulkę strzelił wprost w bramkarza. Po chwili rozegranie piłki między Krystianem, a Kamilem zakończyło się doskonałym podaniem Kamila na piąty metr do Franka, który otworzył wynik na 1:0 dla Józefovii.

W trzeciej groźnej sytuacji po centrze z rzutu rożnego strzał Michała trafił w wystawioną rękę obrońcy Radości, ale sędzia nie dopatrzył się celowości zagrania i nie podyktował rzutu karnego. W drugiej części pierwszej połowy mimo, że Radość optycznie przeważała to jednak to nasz zespół cieszył się z prowadzenia 2:0. Doskonałe podanie pięknym rajdem od połowy boiska zakończył najlepszy w dniu dzisiejszym Kamil.

Do przerwy prowadziliśmy zdecydowanie i zasłużenie. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Maciek po przejęciu piłki przez Kamila podwyższył na 3:0. Sądziliśmy, że trzy punkty dopiszemy do swojego konta. Niestety do końca spotkania zostało jeszcze ok. 25 min. w których praktycznie oddaliśmy pole i w ciągu ostatnich 15 min. straciliśmy 4 bramki.

Największy plus meczu to doskonała postawa drużyny w pierwszej części spotkania oraz piękny popis gry przez Kamila, który dzisiejszą postawą zasłużył na miano najlepszego piłkarza meczu.

20171001_110611
I połowa 2:0 dla Józy2005C

13′ na 1:0 Franek; asysta Kamila po indywidualnej akcji

27′ na 2:0 strzela Kamil po rajdzie i sam na sam

II polowa4:1 dla AP Radość

33′ na 3:0 strzela Maciek Rowiński, druga asysta Kamila

38′ na 3:1 AP Radość

41′ na 3:2 AP Radość

46′ na 3:3 AP Radość z rzutu karnego

51′ na 3:4!!! AP Radość

AP Radość vs MLKS Józefovia

2005 B

2005 B IV liga okręgowa D1 Młodzik grupa 2 (RJ)

20171001_140214

Mecz z SF Warszawa miał identyczne oblicze jak spotkanie drużyny 2005C. Prowadząc 1:0 oraz 2:1 oddaliśmy drugą połowę zupełnie bez walki i ostatecznie przegraliśmy 2:4. Na duży plus zasłużył Olaf Każuch, który w swoim debiucie strzelił swoją pierwszą bramkę oraz w całym meczu pokazał sie z dobrej strony.

Drugim pozytywnym elementem był powrót do gry po ponad 3 m-cach kapitana Kuby Książka. Miejmy nadzieje, że w kolejnych spotkaniach zagramy dużo lepiej.