Ostatni mecz (8.05) z KS Zwar przegraliśmy na wyjeździe 2:8, ale wydaje się z rozważań po meczowych, że gdyby nie wsparcie drużyny Zwaru przez reprezentację Mazowsza (zawodniczka/kapitan z numerem 10), to przynajmniej remis byłby dla nas osiągalny.

Co prawda to wyboiste i nie wymiarowe boisko (pytanie na jakiej podstawie podpisano Zwarowi akredytację tego klepiska?) było takie samo dla wszystkich zawodników, ale na pewno nie wpłynęło ono na podniesienie poziomu sportowego tych zawodów.

I kwarta 1:3
Bramki:
Zwar 1:0 (3′)
Zwar 2:0 (8′)
Zwar 3:0 (9′)
Damian! 1:3 (11′)

II kwarta 0:3
Bramki:
Zwar 4:1 (16′)
Zwar 5:1 (21′)
Zwar 6:1 (28′)

III kwarta 1:0
Bramka:
Staś! 2:6 (39′)

IV kwarta 0:2
Bramki:
Zwar 7:2 (49′)
Zwar 8:2 (50′)
Koniec meczu.

Zasłużone brawa dla całego Teamu-B za walkę oraz dla naszych strzelców za 2 ładne gole i wyróżnienie dla dwóch bramkarzy: Janka i Franka, za to że uratowali kilka bramek. Warto podkreślić iż drugi z nich udanie zadebiutował w naszej II drużynie.?

A co by było gdyby…
w drużynie Zwaru nie zagrała np. utalentowana dziewczynka z numerem 10 z reprezentacji U-13 Mazowsza, która strzeliła nam aż 6 bramek ?!!!!

Za naszym zaprzyjaźnionym facebookiem podaję dwa ciekawe linki, które pokazują w jaki sposób np. w KS Zwarze budują skład II drużyny w VI lidze (sic!). Dzięki czemu jak piszą na własnych stronach internetowych: „rozgrywają swoje super mecze”.

1.
www.mzpn.pl/files

2.
Facebook KS Zwar II

Poza tym dobrze…że podczas walki o piłkę żaden z zawodników nie wpadł na…olbrzymie drzewo, które dorodnie wyrasta z linii bramkowej boiska. Kto był na meczu ten zrozumie… 🙂

Pozdrawiając naszych grupowych przeciwników (podobno niektórzy z nich czytają nasze relacje) z niecierpliwością czekamy na rewanż tj. na swój super mecz…

Autor+galeria: Darek
+ Picasa album internetowy