Przegrana w meczu o utrzymanie.

W spotkaniu decydującym o utrzymaniu w IV lidze zespół Wiktora Wójcickiego przegrał na wyjeździe z SF Warszawa 2:1. Wynik 3:0 gwarantował naszej drużynie utrzymanie.

Spotkanie rozpoczęliśmy obiecująco tworząc na początku I połowy kilka bardzo dogodnych sytuacji. Jedną z nich w 15min. wykorzystał Łukasz, który strzałem z dystansu wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W kolejnej akcji błąd popełił sędzia, który nie podyktował rzutu karnego po faulu na Damianie.

Rywale w tym czasie ograniczali się do szybkich kontr. Po jednej z nich zawodnik z nr 18 znalazł się sam na sam z Jankiem i pewnym strzałem doprowadził do wyrownania 1:1.

Drugą połowę rozpoczynamy od utraty bramki… i praktyczne tracimy nadzieję na korzystny wynik.

To, że nasza drużyna ma olbrzymi potencjał pokazujemy w ostatnich 29 min. II połowy. Grając o honor tworzymy w tym okresie sześć 100% sytuacji, których niestety nie wykorzystujemy (rzut karny, 2x Olaf, Mikołaj, Damian, Kuba).

Mimo wielu niedogodności spowodowanych głównie kontuzjami (Kuba, Karol, Karolina) i brakiem stabilności w składzie sezon kończymy na ostatnim szóstym miejscu.

Przed mami okres przygotowawczy oraz obóz, które musimy ciężko przepracować by wrocić do grona IV ligowców.