Warto podkreślić, że na własnym boisku nie przegraliśmy żadnego meczu.

Jesteśmy bardzo „młodą” drużyną. Udowodniliśmy że stworzenie drugiej drużyny w roczniku 2005 było bardzo dobrą sportową decyzją.

4″ DAMIAN Witan 1:0 – nokaut! Pierwsza akcja meczu!
To była nasza najszybciej zdobyta bramka w tych rozgrywkach!

4′ Zwar 1:1

9′ DAWID Flisek 2:1

– wyjątkowej urody bramka z rzutu wolnego za brutalny faul na Damianie mknącym prawą stroną boiska. Faul kwalifikujący się na czerwoną kartkę!

Bardzo ważna bramka, dzięki której poczuliśmy się silniejsi i bardziej ufni w końcowy sukces.

II kwarta 1:0

Brawa dla bramkarza MAĆKA Kielera, który w 16′ dzięki super paradzie obronił mocny, groźny strzał koleżanki z drużyny przeciwnej.

22′ DAMIAN Witan 3:1

Znowu Damian, który już w 26′ mógł podwyższyć wynik na 4:1 strzelając w słupek bramki drużyny Zwaru. Ale jak to mówią „co się odwlecze to nie uciecze”…

III kwarta 0:0

Walka na całego.
Nasza obrona i pomoc rozgrywa chyba najlepszy mecz w tych rozgrywkach.

IV kwarta 2:2

48′ DAMIAN Witan 4:1
56′ DAMIAN Witan 5:1
57′ Zwar 5:2
59′ Zwar 5:3
Koniec!

Jak widać wynik końcowy mógł wyglądać zupełnie inaczej, ponieważ jeszcze w czwartej kwarcie, na 4 minuty przed końcem meczu prowadziliśmy bardzo pewnie 5:1.

Dopiero na trzy minuty przed końcem spotkania straciliśmy dwie bramki w dwie minuty na 5:2 i 5:3.

Gratulacje dla całej drużyny B rocznika 2005!

Gratulacje i podziękowania za wszystkie przygotowania i mecze dla Trenera Wiktora Wójcickiego.

Gratulacje dla wszystkich rodziców. Dziękujemy Wam za wsparcie i wiarę do samego końca, w to że się nam uda !

Autor+galerie: Darek