2005-B Wygrana z LZS Rokola 15:1

Po bardzo dobrze rozegranym taktycznie wyjazdowym meczu, pokonaliśny 15:1 zespół LZS Rokola Otwock Wielki.

Strzelcy bramek:
Kamil Licbarski x6;
Grzegorz Pijanowski x3;
Damian Witan x3;
Stanisław Pawłowski x2;
Maciej Rowiński x1

Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, którzy mogli pokazać się z jak najlepszej strony trenerowi Wiktorowi. Gratulacje należą się także samemu trenerowi Wiktorowi za mądre prowadzenie także tej mniej doświadczonej części drużyny, która mmiała okazję zdobyć bezcenne doświadczenia meczowe.

I kwarta 7:0
Przygniatająca przewaga w każdym elemencie gry. My też tak graliśmy tak jak nasz przeciwnik ok. 12 miesięcy temu.

Bramki:
10″ Grzegorz Pijanowski 1:0
3′ Grzegorz Pijanowski 2:0
5′ Stanisław Pawłowski 3:0
8′ Kamil Licbarski 4:0
10′ Kamil Licbarski 5:0
12′ Kamil Licbarski 6:0
14′ Kamil Licbarski 7:0

II kwarta 0:1
Bramki:
24′ Rokola 7:1 (bramka honorowa)

Najsłabsza kwarta w naszyn wydaniu. Coś się zacięło, albo zachłysnęliśmy się wysokim prowadzeniem uzyskanym w I kwarcie. Mogliśmy stracić jeszcze jedną bramkę. W 18′ meczu na naszym polu karnym doszło do dość rzadkiej sytuacji podbramkowej. Sędzia przyznał naszym przeciwnikom rzut wolny w odległości ok. zaledwie 3 m od naszej linii bramkowej. Szczęśliwie dla nas piłkarze Rokoli nie wykorzystali 100% sytuacji.

III kwarta 4:0
Przeważamy, to my kreujemy i rozgrywamy akcję za akcją.

Bramki:
37′ Damian Witan na 8:1
40′ Damian Witan na 9:1
45′ Maciej Rowiński na 10:1
45′ Stanisław Pawłowski na 11:1

IV kwarta 5:0
Opanowaiśmy całe ich przedpole, bez trudu, właściwie za każdym razem, przedzieramy się zwykle prawą stroną boiska pod ich bramkę.

Bramki:
48′ Kamil Licbarski na 12:1
50′ Kamil Licbarski na 13:1
58′ Damian Witan na 14:1
59′ Grzegorz Pijanowski na 15:1.