Witam.

W nawiązaniu do podsumowań rundy wiosennej podczas której wywalczyliśmy awans do wyższej (V) klasy rozgrywkowej, chciałbym wyróżnić kilku zawodników (jest ich naprawdę spora grupa) i podkreślić znaczenie ich roli dla gry całej drużyny.

Zacznę od Janka Bytniewskiego, jedynego choć zawsze stojącego na wysokości zadania bramkarza.

Filipa Baracza i Jakuba Książka za to, że są prawdziwymi podporami, filarami zespołu. Pierwszy z nich jest zdecydowanie najlepszym obrońcą w lidze, natomiast drugi prowadzi zespół w roli kapitana w sposób należyty do obowiązków.

Oliwiera Węgrzeckiego za najlepszy progres z pośród drużyny i stanie się w krótkim czasie jednym z czołowych zawodników w grupie.

Grzegorza Pijanowskiego i Macieja Rowińskiego za wypełnianie poleceń trenerskich i świetną grę bez piłki w roli skrzydłowych.

Damiana Witana i Kamila Licbarskiego za szybkie nogi i zimną krew w żyłach w sytuacjach bramkowych.

Michała Szuladzinskiego, Jana Lemieszkę i Jana Grocholę za zaangażowanie na treningach oraz poprawę swoich umiejętności by w konsekwencji być zawodnikami robiącymi różnicę na boisku.

Mateusza Łysiaka za dzielny powrót po kontuzji do treningów, Dawida Fliska za udowodnienie w meczach swojej wartości dla drużyny pięknymi strzałami i zaangażowaną grą oraz wspieranie drużyny zmianą podejścia do treningów.

Jana Soszyńskiego za ciągłe rozwijanie swoich świetnych predyspozycji i coraz pewniejszą grę na pozycjach ofensywnych.

Oczywiście Stanisława Pawłowskiego za „rządzenie” w całej lidze w środku pola oraz ciągłe dążenie do stania się najlepszym zawodnikiem. Za świetne widzenie pola gry i doskonale rozgrywanie piłki.

Na koniec Karola Pawłowskiego za nietuzinkowy drybling i doskonalenie swoich umiejętności „wkręcania” zawodników drużyny przeciwnej w ziemię.

tmp_24104-IMG_9799.JPG759495932

Pozdrawiam: „Coach” Wiktor Wójcicki