Wyjazdowa porażka z Wisłą Maciejowice.

W sobotnie popołudnie Drużyna 2005 C wybrała się do odległych Maciejowic na mecz z tamtejszą Wisłą. W dotychczasowych meczach Wisła odniosła komplet 6 zwycięstw, w których traciła niewiele bramek. W pierwszym spotkaniu padł wynik 8:0 dlatego też pełni obaw podchodziliśmy do dzisiejszego meczu.

20170520_154346

20170520_154356

20170520_154338

Spotkanie na przekór temu rozpoczęliśmy bardzo ambitnie. Graliśmy blisko rywala, cofnięci na własną połowę  boiska czym zapewne zaskoczyliśmy gospodarzy. Mimo utraty dwóch bramek, w krótkim odstępie czasu 14 i 15 min. potrafiliśmy poważnie zagrozić bramce Wisły. Najpierw Franek w swoim charakterystycznym radzie przy próbie strzału został zablokowany, później Krystian w akcji lewą stroną oddał strzał, w którym piłka nieznacznie minęła słupek. Najpiękniejszą akcję naszego zespołu przeprowadził Franek, który z łatwością minął rywali i w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Rywale w tym czasie jeszcze raz skutecznie zagrozili naszej bramce i na przerwę schodzili prowadząc 3:0.

20170520_163106

20170520_163550

20170520_163300

20170520_161743

20170520_162035

20170520_162442

Drugą połowę rozpoczęliśmy jeszcze bardziej ambitnie. Mimo ogromnej przewagi warunków fizycznych potrafiliśmy powalczyć z rosłymi gospodarzami, niekiedy wręcz ośmieszając ich naszym sprytem oraz „józefowską tiki-taką”. Warto odnotować również sytuację sam na sam Dawida po której obronną rekąwyszedł bramkarz Wisły oraz zamieszanie pod bramką rywali, w którym o mały włos piłka nie wpadła do siatki. Ostatecznie tracąc w drugiej połowie dwie bramki przegraliśmy 5:0. Trzeba jednak pamiętać, że graliśmy z niepokonaną drużyną, a w mecz włożyliśmy dużo serca i ambicji. Był jednym z lepszych z dotychczas rozegranych. Brawo chłopcy !