Przegrana po zaciętym spotkaniu z Rokolą Otwock Wielki.

W niedzielne popołudnie na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół Rokoli Otwock Wielki. Spotkanie z uwagi na upał rozgrywaliśmy na głównej płycie naszego Stadionu.

20170528_130422

20170528_130522

20170528_130534

Mecz rozpoczęliśmy z nadzieją na drugą wygraną w lidze. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami Józefovia wygrała 4:1. Już pierwsze minuty pokazały jednak, że drużyna gości jest bardzo dobrze dysponowana dzisiejszego dnia. Grała presingiem, atakując nasz zespół na naszym polu karnym. Dobra gra gości zaowocowała szybko strzeloną bramką. Radość zawodników i kibiców Rokoli nie trwała jednak długo. Już po chwili doskonale wprowadzona piłka z rzutu wolnego przez Dawida trafiła do doskonale ustawionego Franka. Franek w swoim stylu wyszedł na pozycję sam na sam i strzelił nie do obrony. Po chwili w bliźniaczej akcji również Franek podwyższył na 2:1. Na przerwę schodziliśmy nieznacznie prowadząc.

20170528_130550

20170528_13055320170528_130605

Druga połowa to zgoła odmienny obraz gry. Doskonale dysponowani goście dochodzili co chwila do dogodnych sytuacji. Po chwili po błędach naszych  obrońców Rokola prowadziła 3:2. Na nic się zdał doskonały strzał Dawida na 3:3 skoro błąd sędziego sprawił, że napastnik Rokoli wybił naszemu bramkarzowi piłkę z ręki i wpakował ją do siatki. Ewidentny faul na bramkarzu był jednak niewidoczny dla sędziego.

Przegraliśmy 3:4 po zaciętym i emocjonującym meczu.

Pragniemy ze swojej strony pogratulować pierwszego historycznego zwycięstwa w lidze.