Relacja ze spotkań drużyn rocznika 2005.

II wyjazdową kolejkę spotkań rozpoczęła drużyna 2005 A, która rozgromiła Nadstal 5:1. Dokładnie o 11:00 w pobliskim Regucie z tamtejszym Borem swój mecz rozegrała drużyna 2005 B  remisując 1:1.

Natomiast jako ostatnia w sobotę  meczem z Polonią zagra drużyna 2005 C.

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – Józefovia 2005 A     1:5        Bramki: Przemek Pudełek x 1, Paweł Maziarz, Ignacy Ognicha, Piotr Pasek, Wiktor Kossakowski

Bór Regut – Józefóvia 2005 B     1:1   Bramka: Karol Gnieździło

Polonia Warszawa – Józefovia 2005 C   6:0

2005 A

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie vs MLKS Józefovia 1:5 (0:4)

W drugiej kolejce rozgrywek II ligi wygrywamy z zespołem Nadstalu 5:1.
Po pierwszej bardzo dobrej połowie wygrywaliśmy 4:0, strzelając 3 bramki po ładnym składnych akcjach oraz jedna z rzutu wolnego.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od straty bramki na 4:1, która była wynikiem naszego błędu indywidualnego. W tej połowie byliśmy świadkami twardej a momentami bardzo ostrej gry. Pod koniec meczu po świetnej akcji zdobyliśmy bramkę na 5:1, której autorem był Igi.

Krzaki Czaplinkowskie – Józefovia 1:5 (0:4)

Skład: Stanio – Pawka, Igi(c), Ziemniak – Łapa, Chojrak – Franek, Kosa, Przemo; + Bandur, Koksu, Pazdan

Bramki: Przemo, Pawka, Kosa, Pazdan, Igi
Asysty: Franek, Łapa, Przemo, Pazdan
MVP: drużyna!

2005 B

W drugiej kolejce remisujemy z Borem Regut 1:1 w wyjazdowym spotkaniu.
Choć mecz nie do końca toczył się po naszej myśli to na uwagę zasługuję świetna gra pozycyjna naszych chłopców. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze po niefortunnej próbie wybicia futbolówki głową przez naszego stopera w 4 minucie, który trafia od słupka w samo okienko dobrze spisującego się Tego dnia Janosika. W pierwszej części przeciwnicy tylko raz zagrozili naszej bramce lecz pewnie piłkę bronił nasz goalkeeper. Nasz zespół natomiast kilkukrotnie stworzył sobię okazję bramkową jednak albo brakowało uderzenia albo było ono minimalnie niecelne. Najlepszą sytuację w tej połowie miał nasz napastnik Kuba B, którego strzał o włos minął dalszy słupek.

W drugiej części również trzykrotnie nie udaje nam się wykorzystać klarownych sytuacji, najpierw Wito w sytuacja sam na sam trafia w bramkarza, następnie ponownie ten sam zawodnik po dograniu piłki z bocznej strefy trafia w dobrze ustawionego goalkeepera gości, na koniec Gołąb w sytuacji 2 na jednego oddaje minimalnie niecelny strzał z powietrza. W 16 minucie drugiej połowy wyrównującym trafieniem popisuje się Karol (już w drugim spotkaniu po powrocie po kontuzji) wzorcowo wykorzystując prostopadle podanie od Piegusa. W ostatnich minutach Piegi z rzutu wolnego o włos nie trafia w lewe okienko bramki oraz po niemal katastrofalnej kontrze przeciwnika najpierw przed utratą bramki ratuje nas słupek, następnie Janosik fenomenalnie broni strzał z bliskiej odległości.

W całym spotkaniu mieliśmy widoczną przewagę w rozgrywaniu piłki, raziliśmy niestety brakiem skuteczności. Kolejne spotkanie na stadionie przy ulicy Dolnej 19 rozegramy w sobotę 28.04 z Vulcanem Wólka Mlądzka.

RKS Bór Regut vs MLKS Józefovia 1:1 (1:0)