Pożegnanie Trenera Wiktora.
Pełna fotogaleria w Google.
Autor: Darek

2005 – Zakończenie sezonu zespołów 2005 A, 2005 B oraz 2005 C.

 

Liderów dwóch !!!

 

 

2005 C – Ostatni mecz drużyny…

W miniony weekend swoje ostatnie mecze w rozgrywkach zagrały trzy drużyny naszego rocznika. Jako pierwszy swoje spotkanie rozegrał zespół trenera Wiktora 2005 C. Spotkanie z III zespołem Unii Warszawa było meczem o tzw. honor i pierwszą wygrana w rozgrywkach. Niestety drużyna, mimo, że zagrała dobre spotkanie nie ustrzegła się prostych błędów, które zadecydowały o przegranej 0:3.

MUKS Unia III Warszawa vs MLKS Józefovia

 

 

2005  A – Potknięcie Lidera…

 

W spotkaniu wyjazdowym z v-ce liderem Borem Regut zespół trenera 2005 A mimo prowadzenia 1:0 po pierwszej połowie przegrał 1:3.

 Bór Regut – MLKS Józefovia      3:1 (0:1)

    –   Czerwiec 17, 2018, godz. 16:00 Stadion Boru Regut

 

Mimo pierwszej ligowej porażki, w przekroju całego sezonu zespół prowadzony przez trenera Doriana Citkowskiego nie miał sobie równych. Po ponad roku zaprocentowała ciężka praca na treningach/turniejach oraz szeroka i wyrównana kadra.

Serdeczne podziękowania należą się trenerowi oraz całej Drużynie.

Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia Zespołu w barażu o awans do Ligii Wojewódzkiej. Przeciwnikiem będzie ostatnia drużyna I ligi Znicz Pruszków. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w Pruszkowie w najbliższą środę o godz. 18:00, rewanż w sobotę w Józefowie.

 

 

 

2005 B  – Lider wygrywa walkowerem!

MLKS Józefovia vs Wisła Dziecinów  3:0 (walkower)

Drużynie trenera Wiktora Wójcickiego nie było dane zmierzyć się na zielonej murawie z Wisłą Dziecinów. Zespół gości nie przyjechał i oddał 3 pkt walkowerem.

Mozolnie przygotowywaną oprawę z okazji awansu oraz pożegnania trenera Wiktora Wójcickiego musieliśmy zademonstrować podczas wewnętrznego sparingu rocznika 2005 B. Spotkanie było ostatnim rozgrywanym w systemie 8+1. Od najbliższego sezonu zespół grać będzie po 11 -tu w pełnym wymiarze, piłka nr 5 i na dużą bramkę.

Przygotowana oprawa poświęcona została awansowi do wyższej ligi (hasło na kartoniedzie : VICTORIA), a przede wszystkim podziękowaniu odchodzącemu trenerowi Wiktorowi za prawie 4 lata pracy z drużyną ( hasło: VICTOR – DZIĘKUJEMY).

Całości kolorytu dodawały liczne serpentyny, dymy, stroboskopy oraz konfetti.

Wszystkim przybyłym kibicom zaangażowanym w pomoc przy organizacji meczu pragniemy serdecznie podziękować. Dziękujemy również przybyłym byłym zawodnikom drużyny 2005 : Karolinie Sierpińskiej (MUKS Warszawa), Ignacemu Ognicha (Józefovia 2005 A), Kubie  Oskędra (Escola) oraz Pawłowi Maziarz (Józefovia 2005A).

 

 

Autor: Kresy