DSC_3157Czasami o pewnych meczach lepiej zapomnieć i nie zrażając się walczyć dalej o cele. Myślę, że tak mogę podsumować to co działo się w minionym meczu w Siedlcach.

Przewaga naszej Józy nie pozostawiała żadnych złudzeń, kto w tym deszczowo-wietrznym dniu rozdaje karty. W początkowych 10 minutach powinniśmy już prowadzić 2:0. Zabrakło jedank skuteczności w kluczowych chwilach. I jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Niestety to gospodarze po naszym błędzie objęli jako pierwsi prowadzenie.

Całe szczęście szybka akcja w 25 minucie pierwszej połowy przyniosła nam wyrównanie z karnego po ewidentym faulu na naszym zawodniku. Rzut karny wykonał skutecznie Karol.

Bramki powinny w tym meczu paść dla nas ale raził brak skuteczności zawodników. Czasami przychodzą i takie mecze – mówi się trudno.

DSC_3194

Powiedzenie mówi „jak umiesz liczyć to licz na siebie” to tym razem nasi konkurenci do awansu z Radomia osiągnęli wynik, który zmniejsza nasze szanse na awans. Broń ponownie wygrała z Radomiakiem i znacznie przybliżyła się do awansu. Początkowo pisałem o innym wyniku (odwrotnym) dającym nam szanse – z powodu błędu na stronie MZPN. Faktyczny wynik do 2:1 dla Broni. Teoretycznie szanse nadal są, gdyż to piłka i każdy może jeszcze stracić i zyskać punkty.

Wszystko w rękach i głowach chłopców. Wszyscy wiemy jakim potencjałem dysponujemy – ważne by to pokazać na meczach. Myślę że możemy też pozytywnie ocenić pracę trójki sędziowskiej.

Przed nami kolejne ważne mecze – trzymamy kciuki za Józę.

DSC_3159 DSC_3162 DSC_3166 DSC_3172 DSC_3175 DSC_3188DSC_3176 DSC_3208 DSC_3209 DSC_3203DSC_3212