DSC_2771Zacięty pojedynek z Radomiakiem. Muszę przyznać, że nie mamy szczęścia do drużyn z Radomia. Po meczu z Bronią, przyszedł czas na spotkanie z inną drużyną z Radomia ? Radomiakiem. To był mecz walki ? choć widać było od początku zaparkowany autobus po stronie gości. Słychać było nawet okrzyki trenera na początku meczu do swoich zawodników, że 0:0 to dobry wynik. Nasi chłopcy ambitnie walczyli z silnymi fizycznie przeciwnikami.

 

Nie ma co ukrywać, że sędzia w tym meczu nie używał gwizdka zbyt często czym zachęcał gości do momentami ostrej gry. Kopanie po nogach było słyszalne nawet na trybunach ? miejmy nadzieję, że nie okupimy to kontuzjami co byłoby podwójną karą za ten mecz dla naszych chłopców.

Przewaga z gry była po stronnie Józy ? był nasz strzał w poprzeczkę, strzał w słupek, szczęśliwe a skuteczne obrony bramkarza gości i nic dla nas nie chciało wpaść. Trzeba jednak oddać gościom, że bardzo trudno było dojść naszym do pozycji strzeleckich ze względu na agresywną obronę Radomiaka.DSC_2796

Z całym szacunkiem dla drużyny z Radomia jednak piłkarsko widać było różnicę na naszą korzyść. Spotkały się finezja i polot Józy z siłą fizyczną gości. Niestety pod koniec meczu stały fragment gry pozbawił nas kolejnych cennych punktów. Aż się chce powiedzieć, który to już raz taka sama sytuacja?

Mimo wszystko zgadzam się z trenerem, że należy grać swoje ? piłkarsko wypadliśmy bardzo dobrze i wstydu nie ma – a wynik cóż nie zawsze jak to mówią lepszy wygrywa. Przy stałym fragmencie zabrakło koncentracji czego wynikiem było dojście do piłki przeciwnika i strata bramki.

DSC_2831Podsumowując dotychczasowe mecze z drużynami z Radomia ? nic nie stoi na przeszkodzie by zrewanżować się im w kolejnej kolejce.

Gratulację za grę bo było na co patrzeć. Chłopcy – głowy do góry ? wszystko przed nami.

 

 

 

Na osłodę dodam, że sponsor naszej drużyny firma DOOR zrobiła prezent rodzicom chłopców i wyposażyła rodziców w niecodzienne koszulki. W imieniu rodziców serdeczne dzięki za ten prezent, który będzie nas mobilizował do sportowego dopingu podczas meczy a i chłopcom będzie miło jak zerkną na czerwoną od koszulek Józy trybunę rodziców.

DSC_2779  DSC_2785DSC_2838DSC_2840  DSC_2849 DSC_2852