W załączeniu wyniki spotkań Drużyn seniorskich oraz młodzieżowych naszego klubu rozegranych podczas minionego weekendu.

Drużyny seniorskie:

Nie zwalnia tempa nasza I Drużyna, która odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem wyższość podopiecznych Damiana Politańskiego musiała uznać Przyszłość Włochy.

Józefovia II w derbach powiatu nieznacznie przegrała z Advitem Wiązowna 1:0

 

Drużyny młodzieżowe:

2001 – Zespół Kuby Rosińskiego kolejny raz wywalczył cenne punkty. Tym razem nasza Drużyna zremisowała z Gwardią Warszawa, z którą w dwumeczu mogliśmy pokusić się nawet o komplet 6 pkt.

2003 i 2004  – Drużyny prowadzone przez Łukasza Rychlicę przyzwyczaiły nas do zwycięstw. Tak też było w ostatni weekend.

2005 A – pierwsze zwycięstwo w II lidze odniósł zespół Doriana Citkowskiego. Łatwość z jaką chłopcy ograli Wilgę Garwolin (pierwsze historyczne zwycięstwo z Wilgą) pozwala poważnie myśleć o awansie do I – ligowej elity !

2005 B – wygrana zespołu Wiktora Wójcickiego w Łaskarzewie sprawiła, że zespół awansował na I miejsce w tabeli i teoretycznie może czuć się IV ligowcem. Przypomnijmy, że zespół powstał rok temu i rozgrywki rozpoczynał od najniższej ligi. Liczymy na kolejny awans.

2006  – runda w wykonaniu podopiecznych trenera Marka Rowickiego należy do najlepszych w wykonaniu naszych wszystkich Drużyn. 1 remis i same wygrane sprawiły, że jesienią 2006 występować będzie w II lidze.

2007 A – po kilku słabszych występach nasz I ligowy zespół odniósł zdecydowane zwycięstwo. Trenerowi Sławkowi Więckusowi, życzymy kolejnych sukcesów w tym pewnego utrzymania się w I lidze..

2009 – zwycięstwo 20:0 jest najwyższą wygraną w tej rundzie spośród naszych Drużyn. Chłopcom i trenerowi Mateuszowi Szymańskiemu życzymy kolejnych sukcesów.

Wszystkim pozostałym zespołom dziękujemy za walkę i godne reprezentowanie naszych barw.

 

 

wyniki 6.05