DSC_3849Ten dzień przywitał nas lekkim deszczem i zachmurzeniem. Nasi chłopcy nie zważając na pogodę przystąpili z animuszem do meczu walcząc o każdą piłkę. Zaangażowanie w początkowej fazie meczu dało szybki efekt w postaci bramki Karola już w 4 minucie meczu. Niedługo potem jedna z kolejnych akcji i strzelamy na 2:0 – tym razem Ciastek. Gdy wszystko się układało po naszej myśli kontra przeciwnika i błąd bloku defensywy i robi się 2:1.

Mecz jest jednak pod naszą kontrolą i już niedługo Filip podwyższa wynik na 3:1. Trzeba przyznać przeciwnikowi, iż walczył ambitnie. Gramy dobrze piłką, szybkie podania – to wszystko sprawia, że pod koniec tej połowy pada kolejna bramka – ponownie Ciastek – robi się 4:1 dla Józy. Przeciwnik też ma swoje okazje ale defensywa z bramkarzem wychodzą zwycięsko z tych pojedynków.

W końcowej fazie meczu po faulu na przeciwniku Piaseczno ma karnego którego … broni nasz bramkarz. Kolejne nasze akcje przynoszą kolejne szanse ale a to bramkarz gospodarzy a to poprzeczka chroni ich przed kolejnymi stratami. W końcu strzelamy w drugiej połowie na 5:1 (Filip) oraz 6:1(Karol) i tym samym powtarzamy wynik z poprzedniej rundy, gdy u siebie osiągnęliśmy z Piasecznem taki sam rezultat. To co cieszy to fakt, że gramy całą drużyną i każdy z ekipy Józy jest potencjalnym zagrożeniem dla rywala.

Bramki i asysty : 4 min Karol as. Uzi, 8 min Ciastek as. Banan, 22 min Filip as. Banan, 31 min Ciastek as. Karol, 48 min Filip as. Piotrek, 68 min Karol as. Mailna

Gdy schodzimy po meczu dzwoni trener Filip i pada wiadomość o remisie Broni Radom w Siedlcach 0:0  – brawo Pogoń Siedlce !! Ta drużyna w tej rundzie zabrała punkty całej pierwszej trójce w naszej tabeli – to nie lada wyczyn i widać, że u siebie Pogoń ma receptę na najlepsze ekipy. Tym samym Józa wychodzi na prowadzenie w grupie – teraz wszystko już zależy od nas i w głowach i nogach chłopców jest to czy awansujemy do Ekstraligi.