Archiwum Rocznika 2005 B – Wiosna 2016

 

VI liga okręgowa E1 ORLIK grupa 3 (RW)

Data Gospodarze Goście Wyniki
Czerwiec 18, 2016 pobraneMLKS Józefovia zwarKS Zwar III W-wa 5 – 3
Czerwiec 12, 2016 zwarKS Zwar III W-wa bor regutRKS Bór Regut 10 – 0
Czerwiec 12, 2016 rokolaLZS Rokola Otwock Wielki pobraneMLKS Józefovia 1 – 15
Czerwiec 11, 2016 VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka AdvitAdvit Wiązowna 2 – 1
Czerwiec 7, 2016 VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka zwarKS Zwar III W-wa 2 – 9
Czerwiec 4, 2016 AdvitAdvit Wiązowna pobraneMLKS Józefovia 4 – 3
Czerwiec 4, 2016 bor regutRKS Bór Regut rokolaLZS Rokola Otwock Wielki 14 – 1
Maj 25, 2016 VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka pobraneMLKS Józefovia 2 – 8
Maj 22, 2016 zwarKS Zwar III W-wa AdvitAdvit Wiązowna 12 – 7
Maj 22, 2016 pobraneMLKS Józefovia bor regutRKS Bór Regut 4 – 3
Maj 21, 2016 rokolaLZS Rokola Otwock Wielki VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka 2 – 5
Maj 14, 2016 zwarKS Zwar III W-wa rokolaLZS Rokola Otwock Wielki 11 – 1
Maj 14, 2016 AdvitAdvit Wiązowna bor regutRKS Bór Regut 4 – 4
Maj 8, 2016 zwarKS Zwar III W-wa pobraneMLKS Józefovia 8 – 2
Maj 8, 2016 VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka bor regutRKS Bór Regut 1 – 7
Maj 7, 2016 rokolaLZS Rokola Otwock Wielki AdvitAdvit Wiązowna 2 – 5
Maj 4, 2016 pobraneMLKS Józefovia rokolaLZS Rokola Otwock Wielki 15 – 1
Kwiecień 24, 2016 bor regutRKS Bór Regut zwarKS Zwar III W-wa 5 – 6
Kwiecień 23, 2016 AdvitAdvit Wiązowna VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka 6 – 0
Kwiecień 17, 2016 zwarKS Zwar III W-wa VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka 11 – 1
Kwiecień 16, 2016 pobraneMLKS Józefovia AdvitAdvit Wiązowna 10 – 0
Kwiecień 10, 2016 bor regutRKS Bór Regut pobraneMLKS Józefovia 12 – 6
Kwiecień 9, 2016 AdvitAdvit Wiązowna zwarKS Zwar III W-wa 1 – 15
Kwiecień 9, 2016 VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka rokolaLZS Rokola Otwock Wielki 16 – 1
Kwiecień 3, 2016 bor regutRKS Bór Regut AdvitAdvit Wiązowna 10 – 2
Kwiecień 2, 2016 pobraneMLKS Józefovia VulcanKS Vulcan Wólka Mlądzka 11 – 1
Kwiecień 2, 2016 rokolaLZS Rokola Otwock Wielki zwarKS Zwar III W-wa 0 – 18

Tabela – VI liga okręgowa E1 ORLIK grupa 3 (RW)

Kluby M Z R P B+ B- RB PKT
1 zwar KS Zwar III W-wa 10 9 0 1 103 24 79 27
2 pobrane MLKS Józefovia 10 7 0 3 79 35 44 21
3 bor regut RKS Bór Regut 8 4 1 3 55 34 21 13
4 Advit Advit Wiązowna 9 3 1 5 30 58 -28 10
5 Vulcan KS Vulcan Wólka Mlądzka 9 3 0 6 30 56 -26 9
6 Mazur_Karczew LKS Mazur II Karczew 0 0 0 0 0 0 0 0
7 rokola LZS Rokola Otwock Wielki 8 0 0 8 9 99 -90 0

 

 

 

Autor: Kresy