DSC02807Ostatnie mecze największej nadziei Józefowa nie zakończyły się pomyślnie.

Polinia Warszawa : Józefovia –  4 : 3

W meczu wyjazdowym z Polonią Warszawa przegraliśmy 3:4 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu – mimo, że druga połowa spotkania należała do naszego zespołu. Trzeba przyznać jednak, że drużyna Polonii zagrała bardzo dobre zawody dominując nas w pierwszej połowie meczu.

Józefovia : Escola Varsovia – 4 : 5

W kolejnym meczu podejmowaliśmy drużynę Escoli która ma już zapewniony awans do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów (CLJ). Mecz w pierwszej połowie toczył się wyrównanie przy czym to my mieliśmy więcej okazji do objęcia prowadzenia. Druga połowa to początkowo objęcie prowadzenia 3:2 potem piłka wydaje się meczowa na 4:2 dla nas i natychmiastowa riposta Escoli strzelającej wyrównującą bramkę. Potem kolejne straty i nadzieja po strzeleniu 4-tej bramki. Potem jeszcze okazja na remis i mecz, który nawet mogliśmy wygrać kończy się bolesną porażką.

Drukarz Warszawa : Józefovia – 1 : 1

Kolejny mecz to potyczka z Drukarzem na jego boisku. Mecz toczony na bardzo małym – chyba najmniejszym boisku w tych rozgrywkach , które preferuje gospodarzy. Mecz z drużyną trenera Filipa kończy się remisem 1:1 – remisem , który przy niespodziewanej porażce Escoli ze Zniczem stawia nas w trudnej sytuacji. Zobaczcie bramkę którą strzelił Iwo video

Gramy i walczymy dalej. Jest super paka jeśli chodzi o zespół i walczymy do końca aby uniknąć baraży. Wiemy na ile stać nasz zespół i wierzymy, że mimo ogromnego pecha i trudnej sytuacji wyjdziemy z tego cało.