DSC02730W tym roku drużyna Znicza plasuje się zaskakująco nisko w tabeli elitarnych rozgrywek. Dla nas zawsze pojedynki ze Zniczem oznaczały walkę szczególnie pod kątem siłowym gdyż zawodnicy Znicza pod tym kątem prezentują się bardzo dobrze. Klasyfikacja punktowa jednak tego nie potwierdza. Nie wiem czy ten fakt jakoś nie zdemotywował naszych zawodników, gdyż w meczu tym nie graliśmy zbyt dobrze. Mieliśmy co prawda klarowniejsze sytuacje bramkowe (Malina i Ciastek) dwa strzały Iwa ale to Znicz po naszym błędzie w obronie w końcówce pierwszej połowy zdobył bramkę otwierając wynik meczu  1:0. Trzeba tez przyznać, że zawodnicy Znicza mieli przewagę w polu i wizualnie sprawiali lepsze wrażenie od nas. Druga połowa to w końcu lepsza gra naszej drużyny zwieńczona akcją po której strzelił na bramkę Ciastek  a odbitą piłkę przez bramkarza dobił James ustalając wynik meczu na 1:1. Zapewne można było powalczyć o więcej ale remis też jest cennym wynikiem na trudnym terenie w Pruszkowie. Cieszy to, że chłopcy podnieśli się i zdobyli bramkę. Walczymy dalej.