DSC03267No i doczekaliśmy się rozpoczęcia rozgrywek w sezonie 2017/2018. Nasza drużyna pod wodzą Kuby Rosińskiego zremisowała 1:1 po emocjonującym meczu z drużyną Znicza Pruszków. Drużyna Znicza to mocny przeciwnik wzmocniony nowymi transferami. Pokazali kawał dobrej piłki u nas.

Dziś w naszej drużynie zadebiutowali nowi zawodnicy pozyskani podczas lata. Super robota chłopaki. Dziś też ujrzeliśmy drużynę Józy odzianą w narodowe barwy biało czerwone. Chłopcy prezentowali się bardzo ładnie.

Pierwsza połowa to wyrównany mecz, my mieliśmy swoje okazje ale to Znicz z pozornie niewinnego uderzenia zza pola karnego obejmuje prowadzenie 1:0. Potem mamy kilka okazji ale to znowu Znicz strzela bramkę tym razem z minimalnego spalonego. Znowu mamy okazje ale nic nie chce wpaść. Gra się zaostrza i zawodnicy obu ekip oglądają żółte kartki. W drugiej połowie na początku udaje nam się strzelić bramkę , w zamieszaniu pod bramką Szymon podaje do Maliny i nasz snajper pakuje piłkę do siatki. Mamy remis. W tej połowie widzimy jeszcze kolejne żółte kartki , słupek po strzale gości oraz kilka znakomitych okazji z naszej strony ale bramka jak zaczarowana.

Jeszcze w ostatniej minucie Znicz strzela z głowy obok słupka i sędzia kończy ten zacięty mecz. Można śmiało powiedzieć, że obie ekipy zagrały bardzo dobre zawody. Remis chyba nikogo nie krzywdzi i pokazuje że oba zespoły poważnie myślą o CLJ. To początek rundy i wiele jeszcze przed nami ale buduje forma zawodników i realizacja wytyczonego celu przez trenera Kubę. Brawo trener – brawo zawodnicy – brawo rodzice.

DSC03267 DSC03269 DSC03274 DSC03275 DSC03276 DSC03280 DSC03282 DSC03283 DSC03288 DSC03289 DSC03291DSC03297DSC03292