To był dziwDSC00593ny mecz. Zaczęło się od niespodzianki „gospodarzy”, którzy przywieźli ze sobą grupę dziewcząt cheerleaders.  Pokaz był miły dla oka ale już zaczyna się mecz. Niestety nasi chyba mało skoncentrowani, gdyż robią proste błędy i po 17 minutach już jest 3:0 dla Gwardii, która nie stwarzała sytuacji w tym fragmencie tylko korzystała z naszych „prezentów”.  Bramka Banana na 3:1 jeszcze w pierwszej połowie dodała nam otuchy i widać podziałała na chłopców pobudzająco. Niestety po chwili pechowe zderzenie naszych obrońców i przeciwnik ponownie korzysta strzelając nam czwartą bramkę. Jest 4:1 i choć gra wygląda już zdecydowanie lepiej to wynik jest – jaki jest.DSC00594

Druga połowa to odmieniona gra naszych – jakby grała zupełnie inna drużyna. Już w pierwszej minucie po fantastycznym rajdzie Filipsona strzałem dobitką Rowik wlewa w nasze serca nadzieję. 4:2 to już lepszy wynik – na dodatek raz po raz suną ataki Józy zagrzewanej gorącym dopingiem rodziców. Po kilku minutach rzut rożny i strzał główką Rowika daje nam trzecią bramkę. Kolejne akcje kończą się na bramkarzu „gospodarzy” któremu Gwardia zawdzięcza to, że nie straciła kolejnych goli.

JeszczDSC00625e fantastyczny strzał Karola z przewrotki wybija z lini bramkowej obrońca Gwardii , jeszcze Rowik z wolnego strzela w słupek i niestety mecz się kończy pechowym dla nas wynikiem. Nie zdążyliśmy doprowadzić do remisu choć był on bardzo blisko. Remis nikogo by nie skrzywdził ale tak się jednak nie staje. Przegrywamy głównie po własnych błędach.

Dodam, że na trybunach było bardzo gorąco, gdyż kibice „gospodarzy” wspierani młodymi gardełkami cheerleders rywalizowali dopingiem z nami. Tutaj obstawiłbym na remis.

Przed nami kolejne wyzwania i mimo wszystko druga połowa pozwala sądzić, że mamy duże szanse na przełamanie. Głowy do góry chłopaki jesteśmy z Wami.