DSC02158Ten mecz miał dać odpowiedź na wiele pytań. Myślę że bardzo pozytywnie należy odebrać styl gry naszej drużyny. Widać było gołym okiem wyraźną przewagę zarówno w posiadaniu piłki jak i w liczbie stwarzanych sytuacji.

Zasłużenie pierwszą połowę kończymy z wynikiem 1 dla Józy i 0 dla Ursusa. Piękny strzał Karola z rzutu wolnego daje nam prowadzenie – brawo Karol. W tej połowie mamy kolejne szanse ale piłka nie chce już wpaść do siatki gospodarzy.

Druga połowa to kontynuacja pierwszej zdecydowana przewaga naszych z gry – brakuje końcowego podania na które czekają nasi zawodnicy – myślę że wynik mógłby być nawet 3 lub 4 dla nas gdybyśmy do końca zagrali zespołowo. Przykry faul ma miejsce na około 20 minut przed końcem meczu. Napastnik gości uderzeniem łokcia trafia w oko Szymka powalając go na ziemię. Po kilku minutach Szymek prosi o zmianę i schodzi podobnie jak Uzi który ma uraz pachwiny. Obraz gry w obronie zmienia się i mamy lekką nerwówkę. Sytuacje niewykorzystane mszczą się i po jednej z nielicznych akcji Ursusa piłka trafia pod nogę nabiegającego zawodnika a ten strzałem tzw. „życia” trafia zewnętrzną częścią buta uderzeniem na długi słupek obok bezradnego Huberta. DSC02172

Jeszcze w ostatnich minutach najpierw Filipson strzela w poprzeczkę i Iwo strzela w sytuacji sam na sam obok słupka i tak kończy się mecz niewykorzystanych szans – ale też mecz, który pokazał zdecydowaną odmianę w grze naszych zawodników. Widać słowa trenera, spotkanie zawodników w szatni zadziałały pozytywnie – walka była na całym boisku i zaangażowania nie można nikomu zarzucić.

Piłka i tym razem okazała się niesprawiedliwa ale wynik nie przekreśla naszych szans. Mało tego z taką grą i może z nieco lepszym wykończeniem mamy szansę wygrać z każdym co pokazał sezon wiosenny i wysokie trzecie miejsce na zakończenie tego sezonu. Jakość jest. Wyniki przyjdą – jeszcze sześć meczy przed nami i wszystko nadal otwarte.

Walczymy dalej. Brawo chłopaki oby tak dalej.

 

Bramki z meczu

Fotki z meczu

DSC02154DSC02157 DSC02158 DSC02162 DSC02164DSC02168 DSC02170 DSC02171 DSC02172 DSC02175 DSC02176 DSC02177