DSC03890Bardzo dobry mecz naszego zespołu. Właściwie przez cały mecz byliśmy stroną przeważającą i bramki są tylko tego odzwierciedleniem. Gwardia przeprowadziła jednak kilka akcji jednak trafiła na naszą bardzo dobrą dyspozycję w tym dniu. Cały zespół dał z siebie wszystko. Zawodnicy pokazali moc. Wrócił styl, z którego byliśmy znani w ekstralidze. Mecz był stosunkowo czysty z obu stron. Trzeba też dodać, że sędziowie kontrolowali to co się działo na boisku i bardzo dobrze wykonywali swoją pracę. Brawo chłopcy. Brawo trener, brawo rodzice. Nasz zespół stanął na wysokości zadania. Wiedzieliśmy o co toczy się gra. Walka nadal trwa i walczymy dalej o pozostanie w ekstralidze.

Komentarz trenera Kuby Rosińskiego odnośnie ostatnich spotkań naszej drużyny:

„Ostatnie mecze naszej drużyny wyglądały fatalnie jeśli chodzi o zdobycze punktowe i bilans bramkowy (0:3 z Radomiakiem,  0:4 z Drukarzem, 0:2 ze Zniczem, 0:3 z Polonia, 1:1 z Ursusem). W Radomiu i u siebie z Drukarzem byliśmy zespołem słabszym, a przeciwnik wykorzystał wszystkie nasze błędy.

Mecze ze Zniczem i Polonią –  mimo wyniku – były zupełnie inne i wynik nie odzwierciedlał poziomu naszej gry. Byliśmy równorzędnym przeciwnikiem, niestety zabrakło nam szczęścia, by zdobyć w każdym z tych dwóch spotkań przynajmniej po 1 punkcie.

Straszliwą niemoc strzelecką przełamaliśmy w meczu z Ursusem, w którym również popełniliśmy błędy, jednak był to nasz najlepszy mecz w ostatnim czasie. Mnóstwo emocji było w samej końcówce meczu, kiedy straciliśmy bramkę, a co za tym idzie również 2 pkt. W mojej ocenie, w akcji tej dwóch zawodników Ursusa było na pozycji spalonej, jednak sędzia uznał bramkę.  Druga sprawa to nadprogramowe przedłużenie spotkania przez sędzię główną.  Staram się unikać komentowania pracy sędziów, jednak w tym pojedynku było naprawdę wiele kontrowersji. Oczywiście brawa dla Ursusa za walkę do samego końca!

Po paśmie porażek i remisie ( tracąc bramkę w ostatniej sekundzie) ciężko jest zmotywować zespół. Jednak nam się udało i dzisiaj wygraliśmy z Gwardią 6:0. Od początku dominowaliśmy na boisku i już w pierwszych minutach strzeliliśmy bramkę. Całe spotkanie to niekończące się ataki naszego zespołu i wiele znakomitych akcji kombinacyjnych. Z pewnością ozdobą meczu była bramka Jakuba Bujaka po przepięknej asyście Kuby Malinowskiego i strzał Karola Rymanowskiego z dystansu w samo okienko.

Cały zespół zagrał dzisiaj super mecz, jednak musimy się już koncentrować na kolejnym spotkaniu.

Jestem dumny z chłopaków i z realizacji przez nich założeń na ten mecz!

Dziękuję bardzo kibicom za doping dla naszego zespołu. I za to, że mimo słabszych wyników cały czas nas wspierają, a chłopaków i mnie motywują do jeszcze lepszej pracy!

Ogromne podziękowania należą się również oraz całemu klubowi Uniq Fight Club za możliwość trenowania w najlepszych warunkach oraz Radoslaw Paczuski za wspólne treningi z prawdziwym mistrzem!

Dopóki piłka w grze…

BRAWO DRUŻYNA

BRAWO KIBICE

BRAWO JÓZA!!!

@TeamJoza

Uniq Fight Club