DSC_6344Miniony sezon to był istny rollercoaster w wykonaniu naszego zespołu. Poziom Ekstraligi był bardzo wyrównany, o czym świadczą wyniki meczów, w których praktycznie każdy mógł wygrać z każdym. 

Po obiecującym początku nastąpiło niemal załamanie i przeżyliśmy pasmo dotkliwych porażek. Jednak w końcówce sezonu udało nam się zmobilizować, odnaleźć w sobie moc i determinację, dzięki czemu zapewniliśmy sobie utrzymanie w Ekstralidze. Tym samym – już po raz piąty z rzędu nasza drużyna wystąpi w najwyższej klasie rozgrywek na Mazowszu, jednym z najsilniejszych regionów w Polsce. 

Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników i z pracy jaką wykonali, zarówno jeśli chodzi o doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych, motorycznych, jak i mentalnych. Każdy z piłkarzy ciężko pracował na 100% swoich możliwości, co jest jedyną słuszną drogą do sukcesu!

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy nas wspierali. Klubowi za pomoc w realizacji moich celów i pomysłów. Uniq Fight Club’owi za możliwość trenowania w najlepszych warunkach pod okiem świetnych specjalistów. Podziękowania należą się dietetykowi, fizjoterapeucie, masażystom i trenerom wspomagającym. Serdecznie dziękuję rodzicom za zaufanie jakim mnie obdarzyli i mocne wsparcie w trudnych chwilach. Dziękuję wszystkim naszym wiernym kibicom. 

W nowym sezonie postaramy się zrobić wszystko, żeby Was nie zawieźć i dostarczyć Wam wszystkim niezapomnianych emocji. 

Razem tworzymy fantastyczny team, razem będziemy ciężko pracować, aby w przyszłości razem zwyciężać !

#TeamJóza