DSC02030Józa dziś pokazała swoją moc. Już poprzedni mecz z Gwardią Warszawa mógł się zakończyć zupełnie inaczej niż się zakończył. Czasami mówi się, że wynik nie oddaje tego co się działo na boisku – tamten mecz właśnie tak wyglądał. Jednak tym razem chłopcy z wiarą w swoje umiejętności przystąpili do meczu, przed którym my rodzice nie naciskaliśmy, gdyż mogło to odnieść odwrotny skutek. Jednak Józa udowodniła, że potrafi grać w trudnych meczach i zasłużenie wygrała 2:0.

Tym razem to my w pierwszej połowie wykorzystaliśmy stały fragment gry, w którym bramkę na 1:0 strzelił głową Karol po podaniu Maliny. Trzeba przyznać, że w pierwszej połowie i przeciwnik miał swoje dwie doskonałe okazje ale dzięki postawie obrony nic nie wpadło do naszej siatki. DSC02033

Druga połowa to w pierwszej fazie ponowne ataki Józy i składne akcje. Później mecz się wyrównał. W końcowej fazie meczu Filipson popędził z lewej strony i strzelił bramkę na 2:0. Nie obyło się bez ostrych wejść, po których dwóch zawodników Varsowi ujrzało żółte kartki. Nasz Iwo okupił starcie z przeciwnikiem bandażem na nodze – liczymy Iwo, że nic się poważnego nie stało, gdyż kontuzje w tym sezonie miały znaczny wpływ na wyniki osiągane przez drużynę. Mecz był wyrównany jednak ze wskazaniem na naszych.

Cała drużyna zasłużyła na pochwałę – wszystkie formacje zagrały z dużym poświęceniem – mimo nerwowości udało się ten wynik utrzymać do końca i w ten sposób zdobyliśmy pierwsze 3 pkt. w tej kolejce. Wracamy do gry i walczymy dalej o swoje. Tylko wspomnę że Znicz zremisował z Legią u siebie 2:2 – my też zremisowaliśmy ze Zniczem 1:1 – więc wszystko jest możliwe póki piłka jest w grze.

Dziękujemy też kibicom, którzy wspólnie z drużyną seniorów dopingowali naszym podczas meczu – dzięki Wam wszystkim. Seniorzy wrócili z dalekiego wyjazdowego meczu i mimo zmęczenia dopingowali naszym – wielki „szacun” chłopaki.

Przed nami wyjazd do wymagającej drużyny z Radomia, która pokonała Ursusa na wyjeździe – więc walka będzie na całego.

Wierzymy w Was chłopaki – pokazaliście, że potraficie świetnie grać i mamy nadzieję na dobry wynik w Radomiu – mamy dobre wspomnienia z wyjazdów do Radomia więc wszystko w Waszych nogach i głowach.To jest tylko piłka i każdy wynik jest możliwy.