Dobry weekend dla drużyn Józefovii!

W miniony weekend do rozgrywek mzpn przystąpiły w komplecie wszystkie drużyny naszego klubu. Zdecydowana większość naszych zespołów zainkasowała komplet punktów potwierdzając tym samym dobre przygotowanie do rozgrywek.

 

Józefovia LO – bardzo dobrą passę kontynuuje pierwsza drużyna seniorów, która w środę 30.08.2017r. rozgromiła 4:0 KS Teresin, a w sobotę wywiozła cenny punkt wywalczony z konkurentem do awansu do IV ligi Gromem Warszawa. Zespół Damiana Politańskiego utrzymał prowadzenie w LO.

Józefovia II A-Klasa – zespół występujący w A-klasie w swoim drugim występie w rozgrywkach wywalczył 1 pkt. remisując 3:3 z wymagającą drużyną Boru Regut.

2001 Ekstraliga – pierwsze zwycięstwo Drużyny Jakuba Rosińskiego, która na wyjeździe pokonała zespół Gwardii Warszawa. Liczymy, że pechowe występy z Polonią i Ursusem były wypadkiem przy pracy, a pasmo zwycięstw w kolejnych spotkaniach będzie podtrzymane!

2003 I LO – dwa cenne zwycięstwa zespołu Łukasza Rychlicy. Najpierw w środę Józefovia pokonała KS Raszyn, a w sobotę rozgromiła 5:1 Agrykolę. Dobre wyniki są tym bardziej cenne, gdyż tuż przed rozpoczęciem rozgrywek z zespołu odeszło kilku czołowych zawodników.

2005 A  II Liga Młodzików D1 – zespół Trenera Doriana Citkowskiego zdecydowanie 1:4 uległ beniaminkowi z Warszawy. Jedyny plus to wygrana drugiej połowy 1:0. Zespołowi życzymy determinacji w kolejnych spotkaniach ligowych.

2005 B IV liga Młodzików D1– zespół Wiktora Wójcickiego choć jest beniaminkiem w lidze to uważany jest jako jeden z faworytów do awansu. Remis w derbach z Radością 2:2 to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami.

2006 III Liga Młodzików D2 – Drużyna w swoim pierwszym spotkaniu rozgromiła rywali z Wesołej. Czy powiedzenie „do trzech razy sztuka” sprawdzi się i chłopcy Marka Rowickiego awansują do II ligi? Z pewnością nie ma ku temu żadnych przeszkód… Walka – Józa!

2007 A II Liga Orlik – w inauguracyjnym spotkaniu zespół Patryka Olszańskiego nieznacznie uległ 7:6 rówieśnikom z OKS-u. Przy tak dużym potencjale kadry z pewnością pierwsze wygrane są tylko kwestią czasu.

2008A III Liga Orlik – najwyższa wygrana minionego weekendu z wszystkich zespołów Józefovii.  10:1 z Viktorią Głosków sprawia, że chłopcy wraz z trenerem Łukaszem Poszalskim poważnie myślą o kolejnych zwycięstwach i awansie,

2009 A – beniaminek II ligi nieznacznie uległ rówieśnikom z Drukarza. Pierwsze punkty wydają się jednak kwestią czasu.

Józa_podziękowanie_2.09małe