Zwycięska passa I Drużyny w Lidze Okręgowej.

W miniony weekend nasza I drużyna po raz pierwszy zaprezentowała się w roli gospodarza przy ul. Dolnej 19.  W nowym sezonie 2017/2018 pierwszym rywalem był zespół AP Żyrardów. Józa po dobrej grze odniosła drugie z rzędu zwycięstwo. Spotkanie, które rozpoczęło się od prowadzenia gości okazało się bardzo emocjonujące. Drużyna Damiana Politańskiego zdołała szybko wyrównać, by następnie po kolejnych 3 bramkach wyjść na prowadzenie 4:1. W końcówce spotkania goście dzięki dwóm bramkom zbliżyli się niebezpiecznie na 4:3. Józefovia dzięki skutecznej obronie dowiozła jednak wynik do końca. Kolejne 3 pkt zostały w Józefowie. Aktualnie nasz zespół po 2 kolejce z kompletem zwycięstw zajmuje drugie miejsce tabeli. W następnej kolejce w niedzielę 27.08 Józefovia spotka się w Warszawie z rezerwami Ursusa.

W spotkaniu z Żyrardowem naszym piłkarzom po raz pierwszy towarzyszyła nowa flaga przygotowana przez kibiców naszego zespołu: „Józefobia Józefów”.

Szczegółowa relacja ze spotkania dostępna jest na stronie :

http://jozefovia.futbolowo.pl/news/article/jozefovia-nie-dala-sie-dogonic

 

Inauguracja rozgrywek ekstraligi – 2001 A

W pierwszym spotkaniu nowej rundy zespół Jakuba Rosińskiego występujący w ekstralidze Mazowsza podejmował drużynę Znicza Pruszków. Spotkanie z jednym z kandydatów do wejścia do CLJ zakończyło się remisem 1:1. Kolejnym rywalem Józy będzie drużyna Polonii Warszawa. Liczymy na komplet punktów.

Józa_podziękowanie_19.08