Już w najbliższy weekend drużyny seniorskie zainaugurują rundę wiosenną sezonu 2015/2016 !

 

I Drużyna : Liga Okręgowa – trener Robert Rokicki

Aktualnie Józefovia I zajmuje w tabeli 12 miejsce ze stratą 15 pkt do lidera Promnika Łaskarzew. Okres 4 miesięcznej przerwy w rozgrywkach ligowych zarówno dla I Drużyny jak II Drużyny był prawdziwą rewolucją. Wraz z początkiem 2016r. roku dotychczasowego trenera Łukasza Poszalskiego zastąpił Robert Rokicki. Robert w rundzie jesiennej był piłkarzem I zespołu oraz jednocześnie trenerem II Drużyny. Nowy trener w okresie przygotowawczym skutecznie zmotywował wszystkich zawodników, którzy w sercu mają JÓZĘ. Poprawiła się frekwencja na treningach, wzrosło zaangażowanie, do drużyny przyszli wartościowi piłkarze, a także przyszło w końcu pasmo sparingowych zwycięstw. Patrząc z boku okiem kibica można odnieść wrażenie, że przed I Drużyną seniorską … ostatnia prosta w drodze do mistrzostwa! Na razie Ligi Okręgowej…

Czy nasze oczekiwania są zbyt wygórowane??? Być może, ale obserwując drużynę w meczach sparingowych z całą pewnością można stwierdzić, że rok 2016r. będzie rokiem przełomowym. Przełom powinien nastąpić nie tylko w wynikach, organizacji, ale również w podniesieniu prestiżu Drużyn seniorskich jak i życiu kibicowskim. Szanse awansu do IV ligi, choć dziś wydają się tylko matematyczne to jednak jak najbardziej są realne. Wszystko jest w głowach, sercach i zaangażowaniu zawodników i trenera. Po zakładanych 3 zwycięstwach wyjazdowych w pierwszych kolejkach rundy rewanżowej decydujący będzie wynik spotkania, w którym w roli gospodarza podejmiemy drużynę aktualnego v-ce lidera Legionovię Legionowo. W przypadku zwycięstwa w tym spotkaniu wszystko będzie możliwe.

Aby osiągnąć cel naszej drużynie seniorskiej potrzebne będzie również szczęście, ale przede wszystkim wsparcie kibiców, na które gorąco liczymy.

Aktualna tabela: jozefovia.futbolowo.pl

Wyniki spotkań sparingowych rozegranych w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej:

Józefovia Józefów 5:2 MKS Znicz Pruszków
Józefovia Józefów 2:1 Victoria II Sulejówek
Józefovia Józefów  7:2 Watra Mrozy
Józefovia Józefów  3:1 Hutnik Huta Czechy
Józefovia Józefów  2:2 SEMP Ursynów
Józefovia Józefów  4:0 Okęcie Warszawa
Józefovia Józefów  3:2 Tęcza Stanisławów
Józefovia Józefów  9:2 Korona Góra Kalwaria
Józefovia Józefów  1:0 Vulcan Wólka Mlądzka     
Mazur Karczew      1:1 Józefovia Józefów                
Józefovia Józefów  5:4 Tęcza Stanisławów             
Victoria Sulejówek 4:1 Józefovia Józefów

Bilans: 9 zwycięstw, 2 remisy,  1 porażka

Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do wsparcia Józefovii podczas wyjazdowego meczu już jutro w sobotę 19.03.2016r. w Łochowie z ŁKS Łochów, początek godz. 15:30. Wyjazd kibiców na mecz do Łochowa godz. 12.30 z parkingu klubowego.

II Drużyna : A Klasa – trener Damian Politański
Aktualnie Józefovia II z dorobkiem 9 pkt. zajmuje 14 ostatnie miejsce w A – klasie. Do miejsca gwarantującego utrzymanie drużyna traci 3 pkt..
Podobnie jak w I Drużynie okres 4 miesięcznej przerwy w rozgrywkach był okresem dużych zmian. Wraz z początkiem 2016r. roku stanowisko trenera objął Damian Politański, który jednocześnie pełni funkcję trenera bramkarzy w naszym klubie oraz trenera bramkarzy przy Mazowieckim Związku Piłki Nożnej. Głównym celem Damiana było odpowiednie przygotowanie drużyny do rundy wiosennej, która w większości oparta jest na dotychczasowych zawodnikach z rocznika 1999/2000, a także innych wychowankach naszego klubu.
Ostatnią prostą w drodze do mistrzostwa … drużyny Damiana Politańskiego będzie skuteczne ogranie drużyny, dalsza ciężka praca na treningach oraz przede wszystkim zapewnienie drużynie utrzymania.
Już w najbliższą niedzielę rezerwy Józefovii rozpoczną rundę wiosenną na wyjeździe w Trąbkach z KS Puznówką.
Początek spotkania godz.: 15:00.
Wszystkich kibiców zapraszamy do wsparcia, tym bardziej, że w przypadku zwycięstwa w pierwszym meczu w Trąbkach oraz korzystnych wynikach rywali Józefovia II może znajdować się nad strefą spadkową.

Aktualna tabela: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8193.html

wiara czyni cuda

WIARA CZYNI CUDA!

W NASZYCH SERCACH JÓZA!

 

 

 

 

 

 

Autor: Kresy