kleszczowDZIEŃ 1
Z samego rana wyruszyliśmy spod budynku klubu prosto do Kleszczowa gdzie przez najbliższy tydzień będziemy zdobywać nowe umiejętności techniczno-taktyczne z zakresu piłki nożnej ale również będzie to miejsce integracji całego zespołu aby wspólnie pracować nad tym aby osiągnąć zamierzone CELE!
Dzięki pomocy wielu osób mamy do dyspozycji wspaniały ośrodek który wyposażony jest w najnowocześniejsze obiekty zarówno treningowe (boisko ze sztuczna i naturalna murawa, hala sportowa, siłownia czy sala fitness) jak i ten służący do odnowy biologicznej i regeneracji po treningowej (basen, sauna, spa, krioterapia czy masaże). Do dyspozycji mamy również sale konferencyjne gdzie będziemy analizować mecze i nasza grę oraz przygotowywać się głównie w formie multimedialnej pod względem taktycznym do nadchodzącego sezonu. Ponadto zbilansowana na potrzeby chłopców dieta pozwala na zoptymalizowanie pracy na treningach co również jest dużym plusem ponieważ oprócz samego treningu dieta bardzo znacząca wpływa na formę zawodników którzy w naszym wypadku grają na najwyższym ligowym poziomie.
Zaraz po przyjeździe i aklimatyzacji w ośrodku udaliśmy się na pierwszy posiłek a następnie po chwili odpoczynku wyszliśmy na pierwszy wprowadzający do dalszej pracy trening.
Wieczorem, po kolacji zorganizowane zostało spotkanie gdzie wspólnie omówiliśmy szczegółowo zbliżający się sezon startowy oraz przedstawiony został zawodnikom obozowy plan pracy.
Jutro wchodzimy już na wyższe obroty i skoro świt wstajemy po to aby walczyć o piękna przygodę i swoje piłkarskie marzenia!
Stay tuned!
#TeamJóza

DZIEŃ 2 i 3

Za nami kolejne 2 obozowe dni.

Wszystko idzie zgodnie z planem a chłopaki starają sie w 100% realizować założenia treningowe. Wczorajszy dzień treningowy zakończyliśmy wspólnym oglądaniem meczu o Super Puchar Europy. Emocji było sporo ale najważniejsze ze cały zespół sie jeszcze bardziej zintegrował! Poza treningami należy pamiętać o odpowiedniej regeneracji organizmu i na tym sie dzisiaj skupiliśmy. Chłopcy mogli skorzystać z wielu pomieszczeń w strefie SPA. Wszystko po to aby następnego dnia być w pełni zregenerowanym i przygotowanym do kolejnych wyzwań  treningowych. Do naszej dyspozycji na terenie kompleksu mamy strefę rozrywki gdzie znajduje sie miedzy innymi kręgielnie z której rownież dzisiaj skorzystaliśmy. Na koniec bardzo intensywnego dnia zorganizowaliśmy cała drużyna niespodziankę dla Szymona który obchodził dzisiaj swoje urodziny. Jutro czekają nas kolejne wyznawania  i kolejne treningi ale każdy wie po co tu przyjechał i nikt nie odpuszcza!
zd4 zd2zd5 zd6 zd9 zd8 zd7zd1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIEŃ 4-5

Za nami kolejne 2 intensywne dni. Wczoraj korzystaliśmy z siłowni oraz sali fitness i skupialiśmy się na kształtowaniu siły i wytrzymałości mięśniowej a wieczorem wspólnie dokonaliśmy analizy wideo aspektów motorycznych każdego zawodnika.
Dzisiaj rozegraliśmy pierwszy z dwóch zaplanowanych na tym obozie meczów kontrolnych. Naszym przeciwnikiem był zespół GKS Bełchatów. Założenia po raz kolejny w większości zrealizowane i to na pewno cieszy! Zebraliśmy również bardzo cenne doświadczenie i na pewno idziemy w dobra stronę!
Popołudniu była chwila na rozgrywki siatkówki plażowej oraz wycieczka rowerowa po okolicy. Wieczorem nie mogło nas oczywiście zabraknąć również w strefie SPA gdzie każdy zawodnik mógł sie zregenerować w wielu do tego służących pomieszczeniach.
Jutro czekają nas kolejne wyzwania i mimo narastającego zmęczenia treningowego nikt nie narzeka tylko dalej ciężko pracuje a w niedziele czeka nas kolejny mecz kontrolny. Relacja już niedługo:)

zd2 zd3 zd4 zd5 zd6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne fotki

DSC03193 DSC03212 DSC03213 DSC03214 DSC03217 DSC03219 DSC03220 DSC03226 DSC03231    DSC03235