joza2001Dziękujemy wszystkim chłopcom z naszej pierwszej drużyny za wolę walki na koniec sezonu jesiennego 2016. Chłopcy pokazali charakter i wygrali ważne mecze ze Zniczem 5:1 i z Escolą 5:2. Mecz z Legią był bardzo wyrównanym widowiskiem i ze wskazaniem na remis. Jak to powiedział trener Legii pierwsza połowa nasza a druga wasza. Ostatni pojedynek w sezonie rozegraliśmy z Radomiakiem i ten rewanż się udał gdyż wygraliśmy 3:1 będąc zdecydowanie drużyną lepszą. Można powiedzieć, że gdyby nie pechowy początek sezonu i plaga kontuzji to być może walczylibyśmy o pudło w Ekstralidze tak jak na wiosnę gdy zajęliśmy zasłużone 3 miejsce.  Chciałoby się rzec – awansować do ekstraligi to jedno a utrzymać drugi sezon to drugie – my to przećwiczyliśmy i myślę, że cała drużyna zdała egzamin na piątkę.

W turnieju halowym dla Błażeja w którym wzięło udział 8 drużyn nasz zespół zajął pierwsze miejsce a druga drużyna Józy zajęła drugie miejsce. Brawo chłopcy zarówno pierwszej jak i drugiej drużyny.

Przed nami nowe wyzwania, niedługo wyjazd na obóz zimowy, potem sparingi by w końcu rozpocząć zmagania po raz trzeci w ekstralidze. Nasza drużyna będzie te wszystkie wyzwania realizowała już z nowym trenerem Jakubem Rosińskim. Kuba jesteśmy z Tobą my rodzice – są też nasi synowie, którzy intensywnie trenują i przykładają się do nakreślonych planów treningowych nie tylko na boisku ale i w domu. Mamy też kilka pomysłów, które pomogą naszym jak i trenerowi ale o tym na razie cichutko- niech to będzie niespodzianka.

klipPowspominajmy to co za nami <—- filmik, który oglądaliśmy na zakończenie sezonu w pizzerii Dominium.