Pierwszy mecz w nowym sezonie Józefovii rocznika 2003 odbył się z drużyną  ,,Varsovii??. Po pierwszych minutach przewagi zespołu z Warszawy, dalsza część meczu przebiegła na dobrym poziomie w wykonaniu naszej drużyny. Mecz wyrównał się i wyglądał przyzwoicie aż do 20?, w której to straciliśmy bramkę. Chłopcy jednak potrafili sie otrząsnąć i dwie minuty później po podaniu ze środka pola od Oliwiera Gąski do wychodzącego na dobrą pozycje Tymka  Ratajczaka, ten rajdem (przepychając się miedzy obrońcami) umieścił piłkę w lewym rogu bramki obok wychodzącego bramkarza .Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga połowa, tak  jak  pierwsza zaczęła się od przewagi zespołu gości, ale nie przestraszyło to naszej drużyny i z minuty na minutę mecz wyrównał się. Akcje i strzały w drugiej odsłonie meczu przeplatały się z dobrymi interwencjami bramkarzy. Jedna z akcji przeprowadzona przez drużynę  Varsovii, w której to zawodnik zespołu gości został sfaulowany w polu karnym, zakończyła sie podyktowaniem rzutu karnego , którego zawodnik z Warszawy zamienił na gola. Nasza drużyna miała jeszcze szansę na wyrównanie po strzale Filipa Jurczaka.

Pierwszy mecz w nowym sezonie i kolejne doświadczenie. Porażki wzmacniają i myślę ze już za tydzień, w kolejnym meczu z drużyną z Wesołej worek bramek pęknie na korzyść Józy. Dziękujemy za doping naszym kibicom, którzy bez względu na wynik potrafią stworzyć dobrą atmosferę w trakcie meczu.

Red: JózaW.