Podium Józefovii w turnieju halowym „Józefovia 2005 Cup”

3 miejsce Józefovii „Pomarańczowych” w Lidze Mistrzów,

1 miejsce Józefovii „Zielonych” w Lidze Europy, 

W dniu 09.12.2017r. w hali w Karczewie rozegrany został turniej Józefovia 2005 Cup. Trener Wiktor Wójcicki do rozgrywek wystawił trzy drużyny rocznika 2005, które rywalizowały w fazie grupowej w trzech grupach A,B,C.

Fotogaleria:
Link do fotogalerii w Google cz.1

Link do fotogalerii w Google cz.2

MiksIII

miksII

Autor fotogalerii: Darek

Komplet uczestników turnieju stanowiły drużyny:

– PKS Radość Warszawa A, logo_pks_radosc,  Niedźwiadek Chełm A UKS Niedźwiadek Chełm, KS SEMP Pogoń Siedlcephoto  , Józefovia Józefów „Czerwoni” joza , PKS Radość Warszawa Blogo_pks_radosc  , KS Lasks LAS , Advit Wiązownaadvit wiązowna , Józefovia Józefów „Pomarańczowi”joza, Playmaker Academy Warszawaplaymaker warszawa , Niedźwiadek Chełm BUKS Niedźwiadek Chełm  , Rokola Otwock Wielki rokola , Józefovia Józefów „Zieloni” joza.

 

Jak spisały się nasze drużyny?

W fazie grupowej mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, drużyny podzielone zostały na 3 grupy po 4 drużyny.  Zespoły z miejsc 1-2 awansowały do Ligi Mistrzów, a drużyny z miejsc 3-4 do Ligi Europy. Nasze zespoły trafiły do trzech różnych grup.

1. Józefovia „Czerwoni” wystąpiła w składzie: Karol Pawłowski (br.), Karolina Sierpińska (1 bramka), Maciej Rowiński, Dawid Szumidło, Kamil Licbarski (2 bramki), Michał Szuladziński, Dawid Rosłoniec, Dawid Flisek.

Józefovia_Czerwoni

wyniki zespołu: 4 miejsce w Lidze Europy

2 wygrane – z PKS Radość I 1:0 i Rokolą 2:0,

4 przegrane: z UKS Niedźwiadek I 0:2, KS SEMP Pogoń Siedlce 0:6, Józefovią „Zieloni” 0:1 oraz w meczu o III miejsce remis 0:0 i porażka po karnych 1:2 z PKS Radość I

 

2. Józefovia „Zieloni” wystąpiła w składzie : Janek Bytniewski, Łukasz Smoleń, Olaf Każuch (2), Mikołaj Szepczyński (1), Kuba Baracz (6), Krystian Kacprzak, Lena Moraczyńska.

Józefovia_Zieloni

wyniki zespołu: I miejsce w Lidze Europy

5 wygranych – z Advit Wiązowna 1:0, 2:0 z KS LAS, 3:0 z Rokolą, 1:0 z Józefovią „Czerwoni, 2:1 w finale,

1 porażka w meczu grupowym z Playmaker 0:3

3. Józefovia „Pomarańczowi” wystąpiła w składzie: Karol Pawłowski, Jakub Książek, Staś Pawłowski (1), Damian Witan (8), Ludwik Moraczyński (2), Grzegorz Pijanowski, Janek Soszyński.

Józefovia_pomarańczowi

wyniki zespołu: III miejsce w Lidze Mistrzów

4 wygrane – z  Rokolą 4:1, 2:1 z PKS Radość II Warszawa, 3:1 z Advit Wiązowna, 2:1 z KS SEMP Pogoń Siedlce (w meczu o III miejsce),

2 przegrane: z UKS Niedzwiadek II Chełm 0:3, 0:1 z UKS Niedźwiadek I Chełm.

Bezkonkurencyjne w LM okazały sie dwie drużyny Niedźwiadka Chełm, które między sobą rozegrały wielki finał.

Finał Ligi MistrzówUKS Niedźwiadek II Chełm – UKS Niedźwiadek I Chełm 4:0

Niedzwiadek I_II

Dwie najlepsze drużyny Ligi Mistrzów: UKS Niedźwiadek II Chełm i UKS Niedźwiadek I Chełm

 

Wyniki fazy grupowej:

Wyniki_BramkiFaza Grupowa

 

Faza pucharowa: 

– W Lidze Mistrzów i Lidze Europy mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Zespoły podzielono na dwie grupy po 3 drużyny. Zwycięzcy grupy zagrały mecz o 1 miejsce, zespoły z miejsca drugiego mecz o 3 miejsce, zespoły z miejsca trzeciego mecz o 5 miejsce,

Wyniki fazy Ligi Mistrzów i Ligi Europy:

Wyniki_Faza LM_LE_FINAŁY

 

Wyniki indywidualne: Wyniki_Harmonogram_FINAŁY

Liga Mistrzów:

– najlepszy zawodnik: Mateusz Pękala – UKS Niedźwiadek II Chełm

Najlepszy-Zawodnik

– najlepszy bramkarz: Kordian Kowalewski – UKS Niedźwiadek II Chełm UKS Niedźwiadek I Chełm

Najlepszy Bramkarz

– król strzelców: Damian Witan – Józefovia „pomarańczowi” (8 bramek),

Damian_Witan

Liga Europy:

– najlepszy zawodnik: Szymek Słowik – PKS Radość II

Najlepszy zawodnikLE

– najlepszy bramkarz: Karol Pawłowski – Józefovia”Zieloni”

NajlepszyBramkarz_LE

– król strzelców: Kuba Baracz – Józefovia „Zieloni” (6 bramek),

Król_StrzelcówLE

– najlepsza zawodniczka turnieju: Karolina Sierpińska (1 bramka).

NajlepszaZawodniczka

Top-5 turnieju – Najlepszych pięciu zawodników turnieju:

Kordian Kowalewski – bramkarz UKS Niedźwiadek II Chełm

Leon Falecki – Playmaker Warszawa

Maciej Jabłoński – UKS Niedźwiadek II Chełm

Mateusz Leszczyński – KS SEMP POGOŃ Siedlce

Ludwik Moraczyński  – Józefovia „Pomarańczowi” . O wyborze Ludwika zadecydował „szczęśliwy los” dzięki, któremu pokonał on Stasia Pawłowskiego innego kluczowego zawodnika drużyny Józefovii „Pomarańczowych”. Brawo chłopcy!

 

Słowa podziękowania należą się wszystkim rodzicom oraz dzieciom bezpośrednio zaangażowanych w pomoc przy obsłudze turnieju tj. Darkowi za wykonanie galerii zdjęć oraz video, Grześkowi  – za obsługę zegara oraz przygotowanie grafiki turnieju, Kamilowi i Bartkowi za prowadzenie statystyk, Marioli – za opiekę medyczną, sędziom: Hubertowi i Wojtkowi Bytniewskiemu, a przede wszystkim dla wszystkich, którzy przygotowali smakowite produkty na nasze stoisko-bufet, a także przez cały czas trwania turnieju sprawnie je obsługiwały… Magdzie, Kasi, Ani, Gosi, Beacie, Gabrysi, Adzie, Dominice, Milenie, Krzyśkowi, Markowi, Mirkowi i wszystkim innym (przepraszam jeśli kogoś pominąłem).

Kolejny już raz pokazaliście, że nie macie sobie równych.Brawo!!! Dziękujemy !!!

Bufet

BufetII

BufetIII

MiksI

– najlepszy doping Turnieju „Józefovia 2005 cup”

Doping

 

Autor: Kresy