Zaniepokojeni informacjami na temat atmosfery, stylu oraz formy kibicowania podczas części  meczy  dziecięcych i młodzieżowych, chcemy przypomnieć wszystkim kibicom i rodzicom związanym z naszym Klubem o akcji „Kibicujemy z Klasą” oraz zasadach partnerskiego, wspierającego i opartego na szacunku kibicowania naszym młodym zawodnikom.

Tak zawodnicy jak i wszyscy Członkowie Klubu, Kibice i Rodzice reprezentujemy nasz Klub i herb Józefovii Józefów na zewnątrz, w każdej sytuacji, również stylem kibicowania.

Misją naszego Klubu jest nie tylko rozwój oraz budowanie sportowego  potencjału naszych zawodników, ale również ich  wychowanie. Chcemy aby nasi zawodnicy, których uczymy sportowego zachowania oraz  gry  fair-play  odnaleźli na trybunach wzorce takiego zachowania.

Ponad to, negatywna atmosfera na trybunach nie wspiera naszych zawodników.

Podczas spotkań trenerów z rodzicami prezentowaliśmy nie tylko system szkolenia  MLKS Józefovia, ale również  nasze WARTOŚCI.

 

Prosimy o ich uszanowanie i respektowanie.

Dodatkowo informujemy, że wpisy, komentarze, dyskusje prowadzone na stronach Facebook roczników MLKS Józefovia nie prezentują oficjalnego stanowiska Klubu i mają charakter prywatny. www.jozefovia.pl to jedyna oficjalna strona  Klubu.

Ze sportowymi pozdrowieniami !

Zarząd Klubu MLKS Józefovia Józefów