Szanowni Kibice Drużyn seniorskich,

Jako Zarząd Naszego Klubu zwracamy się do wszystkich Kibiców, Miłośników oraz osób zainteresowanych rozwojem naszych drużyn seniorskich, zarówno I-szej jak i II-giej drużyny, z prośbą o wsparcie finansowe.

Podkreślamy iż każda kwota przekazana przez Was zostanie dedykowana WYŁĄCZNIE potrzebom naszych zawodników grających w drużynach seniorskich w naszym Klubie.

Mile widziana jest KAŻDA kwota.

Dodatkowo, jeżeli reprezentujecie firmę i chcecie budować wizerunek ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU i/lub wykorzystać możliwość promocji Waszej działalności na bilbordach i  banerach znajdujących się na terenie obiektów sportowych, z których korzysta nasz Klub oraz na stronie internetowej naszego Klubu, lub chcecie aby w Waszych materiałach promocyjnych znalazły się informacje o wsparciu jakiego udzielacie Waszej drużynie i Waszemu Klubowi, prosimy o kontakt na adres biuro@jozefovia.pl. Skontaktujemy się z Wami aby ustalić szczegółowe warunki współpracy.

Zamieszczamy poniżej wizualizację banerów, które znajdować się będą na terenie użytkowanych przez nas obiektów sportowych. Dołączcie do nas! Wasze drużyny bardzo potrzebują wsparcia!

Na adres naszego biura kierujcie też wszystkie Wasze pytania, na które chętnie odpowiemy lub umówimy się z Wami na spotkanie aby udzielić odpowiedzi.

Podajemy numer konta, na który prosimy kierować płatności z dopiskiem ?I Drużyna? lub ?II Drużyna?:

ING Bank Śląski:                     29 1050 1012 1000 0090 3026 1060

Na stronie internetowej naszego Klubu będziemy zamieszczali co miesięczną informację jaka kwota wpłynęła oraz jakie jest jej przeznaczenie.

Gorąco zapraszamy do udziału w tej akcji!

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Zarząd MLKS Józefovia

baner_sponsorski_I_druzyna

baner_sponsorski_ogolny