1024x563 — kopia (6) — kopia — kopia — kopia — kopia

20160507_110036 20160507_105128

20160507_103106 1024x563 — kopia (4) — kopia

W dzisiejszym spotkaniu z drużyną Mazura można by znaleźć dwie strony meczu , słabszą oraz lepszą – do której można zaliczyć : ambicje i wole walki do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz patrząc od strony kibica wyglądał  różnie. Przewagę w rozgrywaniu piłki posiadała  drużyna Mazura , my  cofnięci w defensywie próbowaliśmy wciągnąć zawodników gospodarzy na własną połowę, i przy dogodnej sytuacji  wyprowadzać kontrataki skrzydłami  lub prostopadłym podaniem uruchomić  środkowego napastnika.

Przy przewadze wzrostu i agresywności w obronie zawodników drużyny gospodarzy ,stworzenie sobie sytuacji bramkowej wydawało się  niemożliwe. Jednak waleczność naszych chłopców pozwoliła stworzyć kilka dogodnych akcji. Próby podejmowali min. tacy zawodnicy jak Tymon Ratajczak, Filip Brojek , Filip Jurczak, Franek Wójcik .Najlepszą sytuacje w meczu na strzelenie gola dla Józy miał Filip Jurczak, który po dośrodkowaniu z prawej strony przez Franka Wójcika posłał piłkę nad bramką drużyny Mazura .

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka ,  strzelona przez zawodników  z  Karczewa.

Druga połowa wyglądała lepiej. Więcej błędów w obronie ( w porównaniu z pierwszą połową )zaczęli  popełniać zawodnicy  Mazura, nasi zawodnicy przesunęli się bardziej do przodu co już nie pozwalało na spokojne rozgrywanie piłki przez gospodarzy. Kilka zmian w przesunięciu zawodników przez trenera Sławka , spowodowało że mogliśmy pokusić  się o strzelenie gola. Niestety mimo że gra nasza wyglądał lepiej to drugiego gola strzeliła drużyna Mazura.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Mazura Karczew.

Ale właśnie po takich meczach chęć do przychodzenia na treningi i dania z siebie wszystkiego powoduje, że nie można  doczekać  się już kolejnego meczu, i  pokazania Trenerowi , Rodzicom i wszystkim kibicom co się naprawdę potrafi ,bo porażka  motywuje do cięższej  pracy na treningu i  w meczach.  Ooole Józa??

Red:JózaW

20160507_112147