druz_2001MLKS JÓZEFOVIA JÓZEFÓW ROCZNIK 2001 OGŁASZA NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO DRUŻYNY GRAJĄCEJ W EKSTRALIDZE MAZOWIECKIEJ
Nasza drużyna zaczyna piąty z rzędu sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej, w jednym z najmocniejszych w Polsce piłkarskich regionów.
Jesteśmy drużyną, która ma charakter, umiejętności, a przede wszystkim wielką wolę zwycięstw. Kadrę trenerską tworzą ludzie z pasją, wkładający całe serce w swoją pracę. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zapleczem treningowym – obiekt MLKS Józefovia Józefów oraz Uniq Fight Club, gdzie treningi prowadzonę są między innymi przez Radosława Paczuskiego – obecnego Mistrza Świata K-1. Nad formą oraz regeneracją zawodników dbają nasz drużynowy fizjoterapeuta oraz masażyści.

Wszystkich młodych piłkarzy / urodzonych w 2001 roku i później /,  którzy chcą się rozwijać i rywalizować z najlepszymi, zapraszamy na testy.

Nabór odbędzie się dwuetapowo:

I część ( 5 grudzień 2017 ) – wszyscy ochotnicy zostaną poddani specjalistycznym testom, które określą poziom umiejętności piłkarskich, motorycznych, rozwoju fizycznego oraz mentalnych.

II cześć ( 6 grudzień 2017 ) –  w tym dniu odbędzie się test – mecz,

Na podstawie wyników z dwóch dni testów zostanie wybrana grupa zawodników, którzy będą mogli rozegrać dodatkowy sparing w barwach naszej drużyny i być może dołączą do kadry naszego zespołu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Jakubem Rosińskim ( 506 356 170 ).