Przedwczoraj drużyna wspólnie z Panią Magdą wypisała cechy, jakie musiałby mieć kapitan naszej drużyny. Następnie chłopcy oddawali głosy na dwóch kolegów, którzy według nich w największym stopniu spełniają te warunki. Zdecydowanie największą liczbę głosów zebrali Roman (18) i Rowik (14). Gratulacje zatem dla nowego kapitana i v-ve kapitana na sezon 2015/16.

Został nam ostatni dzień do przepracowania. Z perspektywy naszych planów można powiedzieć, że zrealizowane zostały w 200%. Wyjechali wszyscy co mogli i chcieli, mieliśmy wszędzie blisko, jedzenie dobre i w wystarczających ilościach, atrakcji sporo no i udało się zakupić sprzęt, który będzie służył chłopcom przez następne lata. Aura nam sprzyjała, więc plan treningowy też został w całości zrealizowany. Drużyna jest monolitem a chłopcy jak mniemam świetnie będą wspominać cały wyjazd. Udało się zrealizować cel główny, jakim było stworzenie naszym dzieciom maksymalnie dobrych warunków do rozwoju.

Wszystko, co dobre ma kiedyś swój koniec. Ale ten koniec zawsze bywa jednocześnie jakimś początkiem. Z pewnością następny obóz będzie już w innej formule, ale mam nadzieję, że nie będzie mniej ważny od dotychczasowych.

Na koniec załączam zdjęcia z pamiątkowej sesji, tak jak chłopcy mieszkali ze sobą w pokojach. Zostały umieszczone na nagrodach, które chłopcy otrzymają za miejsca w konkursie porządków. Po wielkości nagrody, Drodzy Rodzice, zorientujecie się, które miejsce zajął Wasz syn. Niemniej wszyscy starali się, dlatego każdy został obdarowany.