Mecz z drużyną OKS-u zaczął się od kilku znakomitych sytuacji. Już  na początku meczu ,po jednej z nich, w 3? gola dla ,,Józy?? zdobył  Filip Jurczak . Chłopcy poszli za ciosem i wykorzystując oszołomienie  gospodarzy strzelili drugiego gola w 7? ,którego autorem był nasz znakomity napastnik Tymon Ratajczak. Dalsza część pierwszej połowy przebiegła pod kontrolą naszego zespołu i  do  przerwy  pozostał    wynik 2-0.

Druga połowa zaczęła się, jak i pierwsza, od przewagi  zespołu Józefovi. Po kolejnych akcjach gol dla naszej drużyny wisiał w powietrzu. Niestety rozkojarzenie i chwila nieuwagi zakończyły się stratą gola. Przy wyniku 2-1 gospodarze rzucili się do odrabiania strat , lecz defensywa spisywała się znakomicie – pochwały dla Bartka Szejki , Miłosza Rudnickiego i Łukasza Stankiewicza. W końcowej części meczu trochę pracy miał  bramkarz Krystian Pudełek, ale i on potrafił wyjść obronną ręką z sytuacji podbramkowych stwarzanych przez drużynę gospodarzy. Nasza drużyna do końca nie oddała już  prowadzenia i mecz zakończył się wynikiem 2-1.

20160416_140128[1]20160416_140859[1]20160416_14342820160416_15141420160416_151647