Strzelcy bramek dla Józy: Kuba Książek x2; Mateusz Broniec x2
Staś Pawłowski x1; Oliwier Węgrzecki x1

I KWARTA wysoko przegrana przez nasz zespół 6:0 ustawiła przebieg całego meczu.
1:0-3 min., 2:0-4 min., 3:0-6 min., 4:0-8 min., 5:0-11 min., 6:0-13 min.

II KWARTA wygrana przez Józę 3:0.

W 1 min. na 6:1 strzela Kuba Książek, w 2 min. na 6:2 podwyższa dla nas Mateusz Broniec, na 6:3 w 12 min. pięknym strzałem zza pola karnego z ok. 20 m strzela dla Józy ponownie Mateusz Broniec.

To była nasza najlepsza kwarta, niespodziewanie „skrócona” przez sędziego tylko do 12 minut. Szkoda bo akurat wtedy chłopcy się rozkręcili. Dla nas to były kluczowe minuty meczu.

III KWARTA na remis 3:3.

Na 6:4 w 3 min. dla nas Kuba Książek, następnie przeciwnicy na 7:4 w 9 min., 8:4 w 11 min. i jeszcze raz w 12 min. na 9:4.

W 16 min. Staś Pawłowski strzela dla nas 5 gola, dzięki czemu zmniejszamy stratę bramkową i jest 9:5.

Na koniec tej wydłużonej kwarty przepięknym strzałem z za pola karnego bramkę zdobywa Oliwier Węgrzecki na 9:6!

IV KWARTA 3:0 dla przeciwników.

W 6 min. Mateusz Broniec mocno strzela w poprzeczkę, niestety dalej bramki strzelali już tylko zawodnicy drużyny przeciwnej. Najpierw w 7 min. podwyższają na 10:6, potem w 8 min. na 11:6 i jeszcze na koniec dokładają jedną bramkę ustalając wynik spotkania na 12:6.