Wygrana w PP z najstarszym piłkarskim klubem Warszawy.

W środowy wieczór Józefovia pokonała 2:0 Koronę Warszawa w II rundzie Pucharu Polski. Pomimo, że formalnie to rywale byli gospodarzem spotkania to wygrana przyszła naszemu zespołowi w bardzo łatwy sposób. Wynik 2:0 nie oddaje jednak tego co działo się na boisku. Już w 10 min. spotkania rajd prawą stroną boiska Daniel Trzepałka zakończył pięknym płaskim dośrodkowaniem, które na bramkę zamienił Marcin Makulec. Mimo dogodnych sytuacji na kolejną bramkę musieliśmy czekać, aż do II połowy spotkania. Tuż po przerwie rzut wolny zza linii pola karnego podyktowała dla Józy pani sędzina. Wykonawcą wolnego był Łukasz Poszalski, który idealnie umieścił piłkę pod poprzeczką obok bezradnego bramkarza Korony. Bramka stadiony świata!

Szczegółowa relacja dostępna jest na stronie : józefovia.futbolowo.pl. Poniżej link do strony:

Przegrana rezerw Józefovii w II rundzie PP.

O godz. 17:00 swój mecz w II rundzie PP rozegrała Józefovia II, której przeciwnikiem był Mazur Karczew II. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Mazura i to zespół gości mógł cieszyć się z awansu do kolejnej rundy PP.

Autor: Kresy