VICTORIA ZERZEŃ 2:2 (2:2) JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW

BRAMKI: 13′, 30′ (k) – 39′ Kozłowski, 45′ Lasecki

SKŁAD: Nowicki – Górka, Mika (46′ Leśniak), Lasecki, M.Niemczyk – Szymański, Kozłowski (70′ Trzaskowski) – Żelisko (75′ Tobiasz), Jokiel, Bielicki (55′ Bolek) – Bakuła

 

Spotkanie z Victorią Zerzeń nie zaczęło się dobrze dla naszych piłkarzy. Najpierw w 13 minucie po rzucie z autu i strzale napastnika Victoria objęła prowadzenie, a kwadrans później Maciej Niemczyk sfaulował rywala w polu karnym i sędzia wskazał na wapno, napastnik pewnym strzałem podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0.

Józefovia obudziła się chwilę przed zakończeniem pierwszej części. Mateusz Szymański dośrodkował piłkę na Sebastiana Mikę, który skierował ją do Tomasza Kozłowskiego, a ten skierował ją do pustej bramki i nasi zawodnicy wrócili do gry. Chwilę później ponownie piłkę dośrodkował Mateusz Szymański i po zamieszaniu w polu karnym Tomasz Kozłowski zagrał do Mariusza Laseckiego, który strzałem w samo okienko doprowadził do remisu 2:2.

Józefovia w drugiej połowie kontrolowała sytuacje na boisku, lecz na bardzo nierównym boisku nie można było rozgrywać akcji i próby dośrodkowywania piłki w pole karne rywala były nieskuteczne i Józefovia zakończyła to spotkanie remisem.