Kolejka 1 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
3:2 |
|
STF Champion Warszawa |
|
|
Broń Radom |
|
1:5 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Młodzik Radom |
|
0:4 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Wisła Płock |
|
9:2 |
|
Beniaminek Radom |
Kolejka 2 |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:1 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
Młodzik Radom |
|
4:0 |
|
Wisła Płock |
|
|
Beniaminek Radom |
|
3:6 |
|
Broń Radom |
|
|
MKS Piaseczno |
|
0:3 |
|
STF Champion Warszawa |
Kolejka 3 |
|
|
Broń Radom |
|
1:4 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
1:0 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Wisła Płock |
|
2:1 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Beniaminek Radom |
|
1:3 |
|
STF Champion Warszawa |
Kolejka 4 |
|
|
Wisła Płock |
|
5:0 |
|
Broń Radom |
|
|
Młodzik Radom |
|
2:1 |
|
STF Champion Warszawa |
|
|
Beniaminek Radom |
|
1:7 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
SEMP Ursynów |
|
1:1 |
|
MKS Piaseczno |
|
Kolejka 5 |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
3:2 |
|
Wisła Płock |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
1:3 |
|
Młodzik Radom |
|
|
MKS Piaseczno |
|
6:1 |
|
Beniaminek Radom |
|
|
Broń Radom |
|
0:3 |
|
SEMP Ursynów |
Kolejka 6 |
|
|
Wisła Płock |
|
3:1 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
Broń Radom |
|
0:6 |
|
STF Champion Warszawa |
|
|
Młodzik Radom |
|
1:1 |
|
MKS Piaseczno |
|
|
SEMP Ursynów |
|
4:0 |
|
Beniaminek Radom |
Kolejka 7 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
2:5 |
|
Wisła Płock |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
2:3 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Beniaminek Radom |
|
1:3 |
|
Młodzik Radom |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
4:0 |
|
Broń Radom |
Kolejka 8 |
|
|
Beniaminek Radom |
|
1:2 |
|
Wisła Płock |
|
|
MKS Piaseczno |
|
5:1 |
|
Broń Radom |
|
|
SEMP Ursynów |
|
3:0 |
|
Młodzik Radom |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
10:0 |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 9 |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
2:2 |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Broń Radom |
|
0:2 |
|
Beniaminek Radom |
|
|
Wisła Płock |
|
0:2 |
|
Młodzik Radom |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 10 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Broń Radom |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
- : - |
|
Beniaminek Radom |
|
|
SEMP Ursynów |
|
- : - |
|
Wisła Płock |
Kolejka 11 |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Broń Radom |
|
- : - |
|
Wisła Płock |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
- : - |
|
Beniaminek Radom |
Kolejka 12 |
|
|
Wisła Płock |
|
- : - |
|
STF Champion Warszawa |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
SEMP Ursynów |
|
- : - |
|
Broń Radom |
|
|
Beniaminek Radom |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
Kolejka 13 |
|
|
MKS Piaseczno |
|
- : - |
|
Młodzik Radom |
|
|
STF Champion Warszawa |
|
- : - |
|
Broń Radom |
|
|
Beniaminek Radom |
|
- : - |
|
SEMP Ursynów |
|
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
- : - |
|
Wisła Płock |
Kolejka 14 |
|
|
Wisła Płock |
|
- : - |
|
MKS Piaseczno |
|
|
Młodzik Radom |
|
- : - |
|
Beniaminek Radom |
|
|
Broń Radom |
|
- : - |
|
Mazovia Mińsk Mazowiecki |
|
|
SEMP Ursynów |
|
- : - |
|
STF Champion Warszawa |