Kolejka 1 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
0:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
UKS Okęcie |
|
0:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
2:3 |
|
FC Komorów |
Kolejka 2 |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
10:1 |
|
UKS Okęcie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
1:3 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
FC Komorów |
|
2:2 |
|
KS Milan Milanówek |
Kolejka 3 |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
1:0 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
UKS Okęcie |
|
2:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
4:2 |
|
FC Komorów |
Kolejka 4 |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
4:0 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
FC Komorów |
|
3:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
3:0 |
|
UKS Okęcie |
|
Kolejka 5 |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
2:0 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
UKS Okęcie |
|
1:2 |
|
FC Komorów |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:5 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 6 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
0:0 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
FC Komorów |
|
0:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
3:0 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 7 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:6 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
3:1 |
|
UKS Okęcie |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
5:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
Kolejka 8 |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
3:2 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
Błonianka Błonie |
|
6:1 |
|
UKS Okęcie |
|
|
FC Komorów |
|
2:3 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
Kolejka 9 |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
7:0 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
UKS Okęcie |
|
0:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
1:2 |
|
FC Komorów |
Kolejka 10 |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
0:2 |
|
UKS Okęcie |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:2 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
FC Komorów |
|
0:7 |
|
SEMP II Ursynów |
Kolejka 11 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:0 |
|
FC Komorów |
|
|
UKS Okęcie |
|
3:3 |
|
SEMP II Ursynów |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
1:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
Kolejka 12 |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
4:0 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
2:0 |
|
KS Milan Milanówek |
|
|
FC Komorów |
|
4:0 |
|
UKS Okęcie |
Kolejka 13 |
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
4:1 |
|
FC Komorów |
|
|
Błonianka Błonie |
|
2:1 |
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
|
KS Milan Milanówek |
|
1:5 |
|
SEMP II Ursynów |
Kolejka 14 |
|
|
UKS GOSiR Stare Babice |
|
1:2 |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
|
SEMP II Ursynów |
|
6:1 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
UKS Okęcie |
|
1:2 |
|
KS Milan Milanówek |