Kolejka 1 |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
3:4 |
|
FC Komorów |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
9:0 |
|
UKS Okęcie |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
9:0 |
|
UKS Borzęcin |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
6:1 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 2 |
|
|
FC Komorów |
|
0:6 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
4:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
UKS Borzęcin |
|
2:4 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
|
UKS Okęcie |
|
3:3 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 3 |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
4:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
7:2 |
|
UKS Borzęcin |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
4:2 |
|
UKS Okęcie |
|
|
Błonianka Błonie |
|
1:1 |
|
FC Komorów |
Kolejka 4 |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
0:4 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
UKS Okęcie |
|
2:3 |
|
FC Komorów |
|
|
UKS Borzęcin |
|
4:4 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
7:2 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
Kolejka 5 |
|
|
FC Komorów |
|
4:1 |
|
UKS Borzęcin |
|
|
Błonianka Błonie |
|
7:5 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
2:2 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
2:3 |
|
UKS Okęcie |
Kolejka 6 |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
0:6 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
3:0 |
|
FC Komorów |
|
|
UKS Borzęcin |
|
4:5 |
|
UKS Okęcie |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
5:3 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 7 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
5:1 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
10:0 |
|
UKS Okęcie |
|
|
UKS Borzęcin |
|
4:6 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
8:1 |
|
FC Komorów |
Kolejka 8 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:1 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
UKS Okęcie |
|
4:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
UKS Borzęcin |
|
2:1 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
FC Komorów |
|
8:3 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
Kolejka 9 |
|
|
Błonianka Błonie |
|
5:1 |
|
UKS Okęcie |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
4:6 |
|
UKS Borzęcin |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
3:2 |
|
FC Komorów |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
3:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
Kolejka 10 |
|
|
UKS Okęcie |
|
3:6 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
UKS Borzęcin |
|
0:6 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
FC Komorów |
|
3:0* |
|
Błonianka Błonie |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
2:1 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
Kolejka 11 |
|
|
FC Komorów |
|
3:4 |
|
UKS Okęcie |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
4:1 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
3:1 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Błonianka Błonie |
|
5:2 |
|
UKS Borzęcin |
Kolejka 12 |
|
|
UKS Okęcie |
|
4:0 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
|
UKS Borzęcin |
|
4:1 |
|
FC Komorów |
|
|
Przyszłość Włochy |
|
0:3 |
|
Ursus II Warszawa |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
0:2 |
|
Błonianka Błonie |
Kolejka 13 |
|
|
FC Komorów |
|
5:2 |
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
|
Błonianka Błonie |
|
3:8 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
Ursus II Warszawa |
|
4:3 |
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
|
UKS Okęcie |
|
2:2 |
|
UKS Borzęcin |
Kolejka 14 |
|
|
FC Komorów |
|
0:3 |
|
Przyszłość Włochy |
|
|
WRKS OLIMPIA WARSZAWA |
|
2:2 |
|
Błonianka Błonie |
|
|
MUKS UNIA WARSZAWA |
|
7:2 |
|
UKS Borzęcin |
|
|
UKS Okęcie |
|
3:2 |
|
Ursus II Warszawa |