Pierwszy sparing z Bugiem Wyszków na dużym boisku i z nowym ustawieniem zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 6:2. Bramki zdobyli w kolejności Mali (asysta Iwo), Banan (asysta Iwo), Iwo (asysta Mali), Kuba Bujak (asysta Filipson), Filipson (asysta Karol), Rowik (asysta Filipson). Mecz trwał 3 x 25 minut i przez wzgląd na pogodę spowodował spore zmęczenie naszej drużyny. Tym bardziej, że odbywał się po intensywnym pierwszym tygodniu przygotowań do sezonu. Niemniej nasi chłopcy mieli dużą przewagę w polu, zwłaszcza w pierwszej tercji. Zaangażowanie, walka, technika i rozgrywanie piłki były naszymi atutami tego dnia. Przeciwnik ograniczał się jedynie do niebezpiecznych kontr, lecz dobra postawa naszego bramkarza Huberta uchroniła nas przed mniej korzystnym rezultatem. Po tym spotkaniu z jeszcze większą nadzieją oczekujemy postępów naszej drużyny. Skład: Hubert, Gepard, Lampart, Szymek, Rowik, Santi, Lisek, Filipson, Banan, Sado, Iwo, Mali, Karol, Janek, Kuba Bujak (nick w trakcie wymyślania przez Kubę), Mentos.  Załączam tradycyjnie bramki z meczu ku przyjemności chłopców i kibiców.